Copy
Täna on särav ja imeilus päev.
 
Olen kaitstud ja vastu võetud sellesse päeva.
 
Tehes sügavaid, ühendavaid hingetõmbeid,
valin ma olla kohal ja vastu võtta lahke universum
kogu tema täiuslikkuses ja külluses.
 
Olen osaline selles heldes universumis.
Ilma minuta on ilmaruum ebatäiuslik.
 
Valin märgata ilu, mis on mu ümber
ja kogeda mulle alati kättesaadavat vaimu, hinge ja ihutoitu.
 
Valin mäletada, et olen süütu
ja kõik on kaitstud, olles koos minuga.
 
Valin lasta lahti oma minevikust.
Kõik oma kibestumused annan ma ära suure armastuse kätesse.
 
Olen tulvil tänutunnet selle armastuse eest,
mis on minu elus.
 
Olen tänulik peavarju ja toetuse eest,
mis on alati olnud minu jaoks olemas.
 
Olen tänulik kõikide õnnistuste eest,
mida lahke universum on lasknud mulle osaks saada.
 
Usaldan, et minu jaoks on varuks rohkem head, kui oskan eales ette kujutada.
Seega võin ma lihtsalt lõdvestuda ja vastu võtta kogu toetuse ja armastuse.
 
Mina olengi jumalik plaan, mis on parasjagu teostumas.
 
Mul on täielik õigus siin olla, olles kaitstud, terviklik ja täiuslik.
 
Saadan armastust kõigile, keda tunnen
ja kõigile südametele, mis on avatud armastust vastu võtma.

/©
Binnie A. Dansby „Hommikupalve”/

 

Tervitus  Sulle, hea Hingamisstuudio uudiskirja lugeja!

Pärast seda, kui olen Binnie A. Dansby "Hommikupalve" kaks korda Jututoa saates ette lugenud, on nii paljud inimesed seda minult küsinud, et kirjutasin Binniele ja  sain loa seda jagada (eeldusel, et autorile on viidatud). Seda võib lihtsalt lugeda kui helget ajaviiteteksti, aga sellega ka endaga töötada. Binnie soovitab lugeda seda süvenenult ja ühendatult hingates 30 hommikut järjest, võttes selle sõnumi endaga päeva kaasa, kuni viimanegi negatiivne baasmõte on hajunud :)

Eelmisest uudiskirjast saadik olen esinenud "Jututoas", mis oli jällegi alguses lihtsalt väsitav kogemus paljude isemõtlemisest võõrutatud, selgeltnägijat eeldavate lühiküsimustega ("Olen 15.12.1976, tervis, energia?"). Saatealguse küsijad ei püüdnudki ennast avada ja mina vastajana ei leidnud endas ka motivatsiooni ennast ületada, hoides energiat kokku järgneva kahe ja poole tunni jaoks. Kuid tänu ootamatult saatejuhi toolile sattunud Jututoa projektijuhi Madis Süti provotseerimisele sattusin neile teemadele, millest mulle tegelikult rääkida meeldib. Ja rääkisin tulevikust, Uue Ühiskonna ehitamisest, ökokogukondadest, mahepõllumajandusest, sellest, kuidas ümbruses toimuv peegeldab sisemuses toimuvat, nt kui mu sees on veel tervendamata, mürgiseid mõtteid, võidakse mu maakodu ümbruses põlde mürgitada. Pärast mõtete tervendamist lõpeb ka reaalsete põldude mürgitamine jne. Aitäh, Madis! Aitäh Vaim!

Meil on alanud hingamissari "Värvide vikerkaar" nii vikerkaarevärvilise koosseisu ja suure grupiga, et tegelen juba energia andmisega kavatsusele, et homme tuleb küll Hingamisstuudio ruumile maksimaalne võimalik arv hingajaid, aga mitte ühtegi rohkem :) Enamasti ülemist piiri panna vaja ei ole.

Samuti oli meil reiki praktikaõhtu suure ja väeka, mõnusalt üksteist täiendava seltskonnaga ja minu juhitud elu teise šamaanirännakuga Trrrummi saatel (nii palus ennast nimetada mu šamaanitrumm :).


Tagasilööke on ka. Kuna olen praegu väga hõivatud ühe tõlketööga, on tulnud ära jätta individuaalseansse. Ja natuke hilja välja kuulutatud loterii kukkus läbi. Loosin samu auhindu välja terve aasta jooksul, siis juba veidi kergematel tingimustel :)

 

Tänan Universumit kõikide õnnistuste eest!


Aitäh! Aitäh! Aitäh!
 
Huvitavat ja kasulikku

Alustame üleskutsega. Oled oodatud kolmandale Uue Ühiskonna konverentsile 20.02 Tallinnas või 28.02 Pärnus. Uurime, kuidas teha ühiskonnas pööre mehanitsistlikult maailmakäsitluselt holistilisele süsteemile ja kuidas võtta tõeliselt vastutus oma elu eest. Loe
siit või Facebookist.

Uue Ühiskonna mootor Saale Kareda kirjutab, miks on vaja kokku saada nii: "Igal hetkel on valida, kas loome oma teadvusseisundi kaudu selgemat, puhtamat, kõige elavaga kooskõlalist reaalsust või laseme end allavoolu tõmmata pessimismi, lagunemise, lõhenemise, lootusetuse ilmingutel. Kõige suurem kunst on mitte sulgeda silmi olukorra tõsiduse ees, aga samas luua ja hoida kontakti puhta ja loova jumaliku algega iseendas ning mõista, et vanade süsteemide hääbumine ei tähenda üksnes nn vana maailma lõppu, vaid ühtlasi ka uute võimaluste sündi./.../

Ühiskonna tervenemine algab iga inimese sisemisest korrastumisest ja tervenemisest, pidevast tööst iseendaga muutuvas maailmas, tasakaalupunkti ja keskme leidmisest ja hoidmisest mistahes olukorras. See võib toimuda nii religiooni, traditsioonilise vaimse õpetuse raames kui ka ilma vahendajateta, otseühenduses Algallikaga. Igal hingel oma ainulaadne teerada. Praeguse aja väljakutse seisneb tarkuses ületada vastandumist, lõhenemist, killustumist, et luua terviklikumat reaalsust, mis arvestaks kõigi elavate olendite eksisteerimisõiguse ja nende elementaarsete eluvajadustega. Niikaua kuni laseme end lõhestada ja killustada, jätkub allakäik ühiskonnas. Niipea kui suudame lugematuteks kildudeks jagunenud reaalsuse taga aduda ühtset teadvust, ei saa meid aga enam tülli ajada ja lõhestada, sest mis mõtet on tülitseda iseendaga? Siis loome reaalsust, mille vundamendiks on austus Elu vastu ehk iga elusolendi vastu ehk lõppkokkuvõttes - iseenda vastu." Loe
siit.

ÜRO on võtnud vastu dokumendi, millega antakse kogu maailma põllumajandusele soovitus üle minna mahemajandamisele. Sest tavapärane, mineraalväetisi, mürke ja sünteetilisi lisandeid kasutav põllumajandus ei ole enam jätkusuutlik. Loe põhjalikku dokumenti inglise keeles
siin.

 

Veebruari energia on uskumatult hell ja temas on tunda lõbu ja voolavat rõõmu. Energia kutsub meid kiirust maha võtma ja mõtlema sügavamalt selle üle, mida me ise tunneme ja mida tunnevad teised, mis võib nende enesetunnet parandada ja mis olla haavav. Õrnus aitab püsida kõrgemas armulikkuse seisundis ja aitab märgata, mis meil südames veel tervendamist vajab.

Kollektiivi tasandil näeme palju valulikkust. Loobitakse isiklikke süüdistusi või öeldakse personaalselt haavavaid asju. Tavalisest suurema ja üleüldise poriloopimise käigus tõusevad pinnale skandaalid ja vaidlused. Tegelikult on see märk sellest, et kõik on palju õrnemad.

Südamevalu toovad sel kuul ka paljud sündmused – inimpõhised nagu terrorism või kliima muutusest põhjustatud või looduslikud katastroofid. Selle aasta energia on määratud meie südameid avama ja tihtipeale avanevad need kõige paremini siis, kui meil on valus või kui oleme silmitsi millegagi, mis teeb piisavalt palju haiget, et olla enda ja teiste suhtes veelgi sügavamalt kaastundlik. Tuleks lubada olla endal nendes sündmustes kannatanute pärast kurb või vihane, et meie süda pehmeneks ja avaneks. Vastasel korral saadetakse meie südant pehmendama personaalne südamevalu. Loe kogu veebruari kanaldust siit.
 

Õppejõud Rea Raus rääkis Uue Ühiskonna teisel konverentsil praegu valitseva mehhanitsistliku maailmavaate ja süvaökoloogilise, holistilise maailmavaate erinevustest. Esimene lõikab ööbiku tema väärtuse määramiseks tükkideks, sest käsitleb maailma kui eluta masinat. Teine lähtub arusaamast, et kõik on üks, me oleme üks tervik kõige elavaga ja Maa on elusolend. Esimene on viinud meid ökoloogilisse ja majanduskriisi, tekitanud paljudes tunde, et nad ei taha enam nii elada. Teine on olnud paljudele intuitiivselt omane, seda õhkub meie pärimusest ja juurtest. Ometi tuleb selle täielikuks omaks võtmiseks ja ka poliitikasse integreerimiseks teha suuri muutusi valitsevais paradigmades. Milleks ongi kokku kutsutud Uue Ühiskonna konverentsid. Vaata ja kuula siit.

Veidi globaalsema ja eeskätt keskkonnakaitse praktilise poliitikasse integreerimise vaatenurga alt kirjutavad üsnagi samal teemal Piret Karro ja Renee Altrov jaanuari Müürilehes. Ehki mingi nurga alt lugedes leiab nende kirjutises ka vihjeid riikideülesele kapitalismile vastuhaku võimalikkusele ja kui lähedal sellele Pariisis oldi. Loe "Kõik peab muutuma"
siit.

Paljud meist on õppinud ja oskavad kasutada idamaiseid sümboleid, olgu Feng Shui, reiki, sodiaagimärkide, budismi, taoismi või hinduismi kontekstis. Aga missugused olid Eesti rahvuslikud sümbolid ja kus neid veel kasutati peale kindakirjade? Mis tähendus oli Eesti talumaja palkidesse lõigatud ringil, ristil, svastikal või päikeserattal? Mis märk tuleks joonistada ümber värske haava või surnu jalataldadele? Sellest kirjutab väga põhjalikult ja ilusate piltidega illustreeritult vippa.ee. Loe
siit.

Julia Roberts etendab meeltülendavate looduskaadritega illustreeritud videos Emakest Loodust. Ta tuletab meelde, et tema, loodus, on elanud planeedil inimesest märksa kauem, elanud üle paljusid tsivilisatsioone ja ta ei vaja inimesi, samal ajal kui inimesed vajavad teda. Inimesed jagavad kohta päikese all rohkem kui 10 miljoni elusolendi liigiga ja peaksid hoidma oma jalajälje piisavalt väiksena. Vaata ja kuula inglise keeles
siit.

Ansamel "Wings" mängib Paul McCartney igihaljast laulu "Mull of Kintyre", ülistust Šotimaale ja selle kõige edalapoolsemale
Kintyre poolsaarele. Linda on veel noor ja näeb terve välja. Meri tundub pigem vaba ja mängleva ookeanina. Lisaks mängib ehtne šoti torupilliorkester. Vaata ja kuula inglise keeles siit.

 

 Lähema aja üritused

R, 5. veebruar 18.00-19.30 reiki ja reikikursuste lühitutvustus kõigile. Reiki olemus, omadused, lühiajalugu ja eetika. Tasuta. Soovijaile reiki miniseanss 2€/1€.
 

N, 11. veebruar 18.00-21.00 reiki II astme õhtukursuse avakord. Reiki II astme põhiteadmised, häälestus ja jõusümboli kasutamine. Kuni 03.02-ni kogu kursus 125€.

 

N, 11. veebruar 18.00-21.00 reiki II astme praktikahooaja avakord “Vägi ja fookus”. Reiki II astme põhiteadmised, häälestus ja jõusümboli kasutamine. Kogu hooaeg 50-75€, avakord 16-22€.

 

L, 13. veebruar 11.00-17.00 reiki III astme kursus. Reiki III astme põhiteadmised, häälestus ja meistrisümboli kasutamine. Meistrimüsteerium. Kuni 03.02-ni 183€.

 

L, 13. veebruar 11.00-17.00 reiki III astme praktikapäev III astme praktikuile. Reiki III astme põhiteadmised, häälestus ja meistrisümboli kasutamine. Kogu praktikapäev 63-153€, pool päeva 25-63€.

 

P, 14. veebruar 11.00-17.00 reiki I astme pühapäevakursuse avakord. Reiki I astme põhiteadmised, häälestus, energiaharjutused ja reiki vahendamine endale. Kuni 10.02-ni kogu kursus 90€.

 

P, 14. veebruar 11.00-17.00 reiki eneseravi praktikapäev kõigile reikit õppinuile. Reiki I astme põhiteadmised, häälestus, energiaharjutused ja reiki vahendamine endale. Kogu praktikapäev 24-34€, pool päeva 12-22€.


Registreeruda palun meiliaadressil reet@hingamisstuudio.ee , kuulutuses oleva vormi kaudu või tel 56 49 27 69.
Share
Tweet
Forward to Friend
+1
Read Later
Share
Facebook
Facebook
Veeb
Veeb
E-post
E-post
Autoriõigus © 2016 OÜ Juugakoda, Kõik õigused kaitstud.


Lahkun listist    Muudan meiliaadressi

Email Marketing Powered by Mailchimp