Copy
Newsletter portálu sancedetem.cz - červen 2019

NEWSLETTER PORTÁLU SanceDetem.cz

Červen 2019


Téma měsíce:

Cestování s dětmi

Cestování se stalo pro mnohé mladé lidi součástí životního stylu a poznávání nových zemí a kultur jejich oblíbeným koníčkem. Někteří cestují na druhou půlku světa za exotikou, jiní prozkoumávají raději detailněji různé kouty naší země. Pro obě skupiny se však mnohé změní po narození dětí. Je třeba se milované zábavy vzdát ve chvíli, kdy se v životě cestovatele objeví nový člen rodiny?

Článek zpracovali zkušení cestovatelé z portálu MAHALO.cz.

V červnu si nenechte na našich stránkách též ujít:

Umění kojit

V dnešní době zvládne bezproblémově kojit jen 20-30 % žen. Těhotným ženám, které chtějí své dítě také kojit, lze proto doporučit následující; stejně jako se připravujete na porod, připravujte se i na kojení.

O tom, proč by kojení nemělo být podceňovanou součástí příchodu dítěte na svět, píše Mgr. Et Mgr. Aneta Majerčíková.

Selský rozum ve výchově

Na začátku bychom si měli ujasnit, jak vlastně vnímat výraz „common sense“ nebo selský rozum. Můžeme sem zařadit takové ty klasické rady, které se předávají z generace na generaci ohledně výchovy dětí a vztahů rodičů s dětmi. Nicméně mám pocit, že v poslední době se tyto klasické rady roztříštily natolik, že těch „selských rozumů“ je vlastně celá řada. Existují různé přístupy k výchově, které radí úplně odlišné věci. 

Mgr. Milena Nováková naznačuje, jak se rodič může v tomto nepřehledném terénu zorientovat a řešit případné konflikty v rámci rodiny.

 

Upozorněte své klienty na portál Šance Dětem, který nabízí řadu užitečných informací, jak řešit náročné situace. O balíček kartiček velikosti vizitky, který vám pošleme zdarma, požádejte na nazory@sancedetem.cz.

Pohodový začátek léta a dětem pěkné prázdniny přeje

Redakce portálu Šance Dětem

Web
Web
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
YouTube
YouTube

© 2019 Obecně prospěšná společnost Sirius, o.p.s.,

aktualizovat údaje pro zasílání 
pro odhlášení z odběru newsletteru klikněte zde

Email Marketing Powered by Mailchimp