Copy

7-10.decembris, Purgaiļi.

Izmantojot Sufi un Šamaņu nāves izpratnes meditāciju tehnikas, mēs dosimies personības filtru un tās ierobežojumu ceļojumā. Ļausimies atkal apvienoties ar mūsu dabiskās mīlestības plūsmu, mūsu iekšējo skaistumu un sajūtu, ka atkal esam "mājās". Relaksēties tajā, kas mēs patiešām esam, izprotot, ka esam daļa no šī Organiskā Veselā.

“Meditācija ir mēģinājums mirt brīvprātīgi. Un dziļā meditācijā viens nomirst. Dziļā meditācijā pazūd tā dēvētā dzīve un pirmo reizi tu saskarie ar nāvi. Šī nāves pārdzīvojuma pieredze padara tevi nemirstīgu. Pēkšņi tu pārvari nāvi. Pēkšņi tu zini - tas, kas mirs, neesi tu. Viss, kas var mirt, neesi tu. Tu neesi ne tavs ķermenis, ne prāts, ne pats. Tu esi vienkārši tīra telpa, kas nekad nav piedzimusi un nekad nemirs.” Ošo

Enerģija tiek atbrīvota, kad sākam atslābināties un atdoties pasīvā relaksācijā. Izmantojot kustības, elpu un skaņu, mēs novadam šo svarīgo dzīvības enerģiju atpakaļ uz mūsu centru. Ar visu šīs jaunizveidotās telpas kopumu, mēs veidojam tiltu starp apziņu un mīlestību, ļaujoties mūsu enerģijas brīvai plūsmai. Svinot dzīves un nāves skaistumu un mistēriju.

Uzzināt vairāk

Pasniedzējs: Kaifi (Grieķija)

Terapijas grupas “No Nošķirtības uz Vienotību” radītājs un Transcendentālā Koučinga līdzautors. Ir iniciēts un apmācīts dažādās terapiju un meditāciju metodēs un praksēs. Viņš ir Vācijas Neiroloģionālās programmēšanas asociācijas - DVNLP, Ericksonian Hypnosis sertificēts praktiķis un OSHO meditatīvo terapiju un aktīvo meditāciju pasniedzējs.

Jau daudzus gadus viņš dalās savā mācībā un kursos, kā arī strādā gan individuāli, gan ar pāriem un grupām visā pasaulē. Meditācijas māksla un OSHO meditatīvās terapijas, Nāve Pirms Nāves – atslābināšanās māksla, enerģijas dziedināšana, TCT-Transcendentālā koučinga apmācība.

Galvenie Kaifi darba avoti ir viņa dzīves pieredze un viņa dzīvesveids, kas daudzus gadus bijis "uz naža asmens". Tas viņu noveda pie transformācijas un pēc tam parādījās "No Nošķirtības uz Vienotību" - process, kuru viņš tagad izmanto savās grupās, lai radītu mūsu sirds apziņas paplašināšanos, savienojot mīlestības atmosfēru un izpratni.ext, use this spot to mention any other products that pair well with your main feature.

Copyright © 2017 Osho Meditations and Therapies in Riga, All rights reserved.


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.

Email Marketing Powered by Mailchimp