Copy

Šogad 22 – 25 jūnijā, jau otru reizi tiekamies Latvijas mežos, Ķeguma novadā pie skaistās Daugavas krastiem, lai piedalītos šamanisko prakšu, deju un mūzikas festivālā! Lai izjustu festivāla atmosfēru un nodotu festivāla noskaņu, esam sagatavojuši video aicinājumu ar pagājušā gada festivāla dalībnieku atsauksmēm - VIDEO

Šī gada festivāls tiks veltīts Mātes Dabas stihijām un tajās mūs ievadīs festivāla galvenais viesis – mūziķis un šamanis Rishi no Vācijas, Petras Dabrisius no Lietuvas, Jānis Filks un daudzi draugi, šamanisma gara atbalstītāji no Latvijas.
Vieglā un nepiespiestā festivāla atmosfēra ļaus ieskatīties mūsu senču tradīcijās no jauna, ar dejas, mūzikas un rituālu starpniecību! Šogad būs vairāk kopīgu dejas rituālu, gan kopā ar Premal Madina no Kazahstānas, gan Biodanzas nodarbības ar Diānu un Aneti no Latvijas, gan daudzi jauni pārsteigumi un koncerti.


Līdz 4.jūnijam piedāvājam atlaides visām biļetēm!
Uzzināt vairāk

Iniciācijas grupa vīriešiem ar Sambhavo (Itālija)


Grupa Lauvas sirds ir process vīriešiem, kas vēlas padziļināt savas saknes patiesā vīrišķībā — spēkā un klātbūtnē. Šī būs tikšanās tiem vīriešiem, kas godīgi un atklāti, atsakoties no sociālajām maskām un izejot no komforta zonas ir gatavi stāties pretī izaicinājumam, riskēt un doties iekšējā ceļojumā — Lauvas sirds pamodināšanā.

Pieteikšanās un uzzināt vairāk »


PRIMAL II - pusaudžu seksualitāte. Enerģijas transformācija

Tas ir ļoti dziļš sešu dienu ceļojums sevī - pētot, atklājot un dziedinot. Tā mērķis ir atjaunot saikni ar savu patieso dabu un savām būtiskākajām īpašībām - izturību, atbalstu, drosmi un mīlestību.

Uzzināt vairāk »

Copyright © 2017 Osho Meditations and Therapies in Riga, All rights reserved.


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list

Email Marketing Powered by Mailchimp