Copy

Primal. Pusaudžu seksualitāte - Enerģijas transformācija 8-13.augusts

 

Grupu vada: Sambhavo (Itālija)


Šī Primal pašizziņas grupa būs vērsta uz pusaudža vecumu - sarežģītu, problemātisku un lielu pārmaiņu laiku mūsu dzīvē, kura attīstību bieži kavē pieaugušo attieksme un viņu nespēja saprast tā, mūsu laika dinamiku.

Primal izpētes darbs tiks vērsts uz nosacījumiem, ko esam saņēmuši no autoritātēm, sabiedrības, reliģijas un īpaši represīvās seksuālās izglītības.
Mēs mācīsimies un apzināti eksperimentēsim ar savu apspiesto enerģiju. Mācīsimies sniegt telpu visam, kas nāk no autentiskuma un radošuma.

Galvenokārt mums nav ne jausmas, kas mēs patiesībā esam, mēs tikai izjūtam dziļu sāpi sevī, vientulību un dziļu vēlmi būt brīvam.
Visi dzīves laikā gūtie nosacījumi ir kā viltus slānis, kas aizsedz mūsu patieso dabu.

Primal process uzrunā šo viltus slāni un izmanto apzinātību, izziņas tehnikas un brīvu izpausmi, lai to izkausētu un likvidētu. Visbeidzot tas mums dos iespēju atkal apvienoties ar savu būtību un dzīvot dzīvi baudā un brīvībā.

Tas ir ļoti dziļš sešu dienu ceļojums sevī - pētot, atklājot un dziedinot. Tā mērķis ir atjaunot saikni ar savu patieso dabu un savām būtiskākajām īpašībām - izturību, atbalstu, drosmi un mīlestību.

Grupa notiks bez kontakta ar ārpasauli. 

Reģistrācija un informācija: 27759979, info@butiba.lv
Lasīt vēl..

Ošo dinamiskā meditācija – 21 dienas intensīvs. 
Mostamies kopā!

14.08-13.09

Ošo dinamiskās meditācijas 21 dienas intensīvs ir paredzēts, lai izveidotu jaunu dimensiju tavā dzīvē.
Tas mainīs tavu priekšstatu par pašu sevi un par tavu apkārtējo pasauli. Tu atradīsi, kas tev traucē dzīvot dzīvi ar pilnu potenciālu. Atverot zemapziņas durvis, tu transformēsi savu enerģiju apzinātībā un uzsāksi jaunu dzīvi – patiesu, prieka pilnu, veselīgu un radošu!
Reģistrācija: http://ej.uz/dinamika_21diena
Informācija: http://garavasara.com/events/2017-08-14-oso-dinamiska-meditacija-21-dienas-inte
Copyright © 2017 Osho Meditations and Therapies in Riga, All rights reserved.


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.

Email Marketing Powered by Mailchimp