Copy

Primal terapija ar Sambhavo 
14.-19.decembris

 

Grupu vada: Sambhavo (Itālija)


Sākotnes jeb Primal terapija ir sešu dienu padziļināts pētniecisks process, kas cilvēku no jauna aizved pie viņa saknēm, atbrīvojot no pagātnē gūtajām traumām. 

Tas ir ceļojums mūsu pieredzes dzīlēs, kura gaitā apjaušam, kā cēlušās mūsu sāpes un dažāda veida attieksmes, kas pārmantotas no paaudzes paaudzē. 

Šo procesu aizvadīsiet klusumā un izolētībā, lai visu savu uzmanību un enerģiju veltītu uzdevumam - no jauna atrast pašiem sevi.Primal pašizziņas grupa būs vērsta uz pusaudža vecumu - sarežģītu, problemātisku un lielu pārmaiņu laiku mūsu dzīvē, kura attīstību bieži kavē pieaugušo attieksme un viņu nespēja saprast tā, mūsu laika dinamiku.

Primal izpētes darbs tiks vērsts uz nosacījumiem, ko esam saņēmuši no autoritātēm, sabiedrības, reliģijas un īpaši represīvās seksuālās izglītības.
Mēs mācīsimies un apzināti eksperimentēsim ar savu apspiesto enerģiju. Mācīsimies sniegt telpu visam, kas nāk no autentiskuma un radošuma.

Tas ir ļoti dziļš sešu dienu ceļojums sevī - pētot, atklājot un dziedinot. Tā mērķis ir atjaunot saikni ar savu patieso dabu un savām būtiskākajām īpašībām - izturību, atbalstu, drosmi un mīlestību.

Grupa notiks bez kontakta ar ārpasauli. 

Reģistrācija un informācija: 27759979, info@butiba.lv
Lasīt vēl..
Grupu vada: Psihoterapeits, psiholoģijas zinātņu doktors itālietis Sambhavo
Copyright © 2018 Osho Meditations and Therapies in Riga, All rights reserved.


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.

Email Marketing Powered by Mailchimp