Copy
View this email in your browser

BŪTĪBA, 21.-24.jūnijs

Vasaras saulstāvjos - jau trešo reizi norisināsies festivāls Būtība, kas aicina dalībniekus uz Ķeguma novadu - Umuriem. Festivāla programma paredzēta gan pieaugušajiem, gan arī ģimenēm ar bērniem. Bērniem notiks radošas darbnīcas, ceļojumi pasaku pasaulē un citas izzinošas un jautras nodarbības.

Festivālā dalību apstiprinājuši skolotāji no visas pasaules: šamanis Rishi no Vācijas,  Nayasha Silva no Peru, Petras Dabrisius no Lietuvas, Jānis Filks, ININ, Vladislavs Kenga un citi šamanisma gara atbalstītāji no Latvijas. Šogad liela uzmanība tiks veltīta arī mūzikai – Nils Īle ar savu jauno grupu Kanisaifa, Čārlijs Vasquez no Panamas, viesi no Lietuvas, Krievijas.

Tās būs četras piepildītas dienas, kur savīsies Austrumu, Dienvidu, Rietumu, Ziemeļu spēki. Trīs mistiskas pieredzes piepildītas naktis.  Ar deju, sirds mūziku un dziesmām.  Dalībniekiem tiks piedāvātas nelielas grupu nodarbības, rituāli un dzīves svinēšana.

Šī gada festivāls iekļaus arī Saulstāvju svinēšanu un rituālus Jāņu vakarā, taču to veiksim savā, citādākā veidā. Tās nebūs tradicionālās svinības, bet gan no dziļumiem nācis aicinājums atjaunot patieso saikni ar Mātes Zemes Dvēseli - tās Būtību.

Ieejas kartes uz festivālu maksā 99 EUR vienam pieaugušajam, kas iekļauj prakšu un rituālu apmeklējumu, telts vietu. Tiek piedāvātas arī ģimenes biļetes diviem pieaugušajiem līdz diviem bērniem – 180 EUR. Papildus maksājums festivālā  35 EUR personai kopā par visām ēdināšanas reizēm visa festivāla laikā. Ir pieejamas arī vienas dienas ieejas biļetes.

Reģistrācija un papildus informācija pieejama mājas lapā butiba.lv.

Copyright © 2018 Osho Meditations and Therapies in Riga, All rights reserved.


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.

Email Marketing Powered by Mailchimp