Copy

Septiņi Pieturpunkti Prāta Treniņam.
Pašizziņas intensīvs ar Videha (Itālija)
19-26 martam, Purgaiļi

 
Meditācija ir konfrontācija ar sevi pašu.
 
Bāzēts uz Ošo komentāriem par Atišas mācību “Septiņi pieturpunkti prāta treniņam”.

Lidojums mūsu iekšējās būtības debesīs; meklējums un ceļojums sirds un prāta dziļumos, tajā, kas mēs esam. Atbrīvojoties no nosacījumiem, bailēm, ilūzijām, idejām, sapņiem, mēs ieslīgsim šajā procesa realitātē arvien dziļāk un dziļāk, soli pa solim…

Meditācija nozīmē būt šeit un tagad, būt klātesošam šim brīdim. Dziļš un intīms klusums mūsu būtībā, mūsu iekšējās gudrības atklāsme. 

“Meditācija ir vienmēr klātesoša zemūdens straume; mums ir jārokas sevī tik dziļi, lai mēs atkal atrastu šo mūžības izpausmi. Kad to atradīsim, satiksim savas dzīves lielāko prieku.” ( Ošo )

Šī nometne ir pilnīga ieniršana Ošo veidotajās revolucionārajās meditāciju tehnikās, un bāzēta uz Ošo komentāriem par XI gadsimta Atišas Tibetas sutrām “Septiņi Pieturpunkti Prāta treniņam (Lo Jong)” (Pha-chos Bu-chos). Tas ir kā ceļvedis un gaisma visiem iekšējā ceļa ceļotājiem un meditētājiem, kas var pilnībā transformēt prātu un sirdi. Atvērums mūsu iekšējās būtības bezlimitu telpai.
Lasīt vēl...

Meditāciju intensīvs notiks Purgaiļos, Cēsu rajons (purgaili.lv)

Maksa: Eur 450.- (iekļautas naktsmājas un ēdināšana)

Informācija: sw.astitva@yahoo.com, 27759979


 
Intensīvu vada: Videha
Ošo skolnieks kopš 1980 gada. Iniciēts Konjas Mevlevi Sūfiju Ordenī („Virpuļojošie Derviši”). Videha integrē Sūfiju ceļu Ošo redzējumā un mīlestībā. Daudzus gadus praktizē Zazen meditācijas, ceļo un praktizē Tibetā, Mongolijā, Ķīnā, Taivānā un Centrālajā Āzijā. Vairāk kā 25 gadus viņš vada grupas un seminārus, nometnes un meditāciju retrītus visā pasaulē, savienojot mīlestības un meditācijas ceļus. 
 

Copyright © 2017 Osho Meditations and Therapies in Riga, All rights reserved.
unsubscribe from this list   update subscription preferences 

Email Marketing Powered by Mailchimp