Copy

Baltijas Tantras Festivāls 2018 - Vasara var sākties!

Sveiki, Tantrika šajā pavasarīgajā un skaistajā dienā!

Baltijas Tantras Festivāls 2018 jau ir gandrīz klāt! Vai tu jau esi reģistrējis savu dalību? Vēl atlikušas tikai dažas pēdējās gultas vietas istabās (telts vietas ir neierobežotas). Reģistrējies šeit: http://www.baltictantrafestival.com/lv/pirkt

Laiks solās būt fantastisks un mēs jau ar nepacietību gaidām, kad ābeļziedu un pieneņu pļavu ieskauti nodosimies Mīlestības, Seksualitātes un Dievišķuma atmodināšanai sevī!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pirmais Baltijas Tantras Festivāls Latvijā, no 25.-27.maijam pulcēs simtiem cilvēku no visas pasaules, lai 3 dienas kopā izdzīvotu Meditāciju, Deju un Svinēšanu.

25 izcili un pieredzējuši Tantras skolotāji jūs vadīs ceļojumā cauri 3 tēmām, kas katra veltīta vienai dienai:

Mīlēt Sevi
Mīlēt Otru
Mīlēt Dzīvi

Tikai tad, kad tu pilnīgi esi iemīlējis sevi, pieņemot visas savas ēnas puses, visas savas nepilnības, tu vari patiesi mīlēt otru tieši tādu, kāds viņš vai viņa ir. Tā ir dzīves pilnība. Tā ir Dievišķā Savienība. Caur šādu pieredzi, tu sāc dzīvot pilnīgi, tu sāc mīlēt Dzīvi.

Pasaules slaveni mūziķi un mākslinieki (kā Praful (Vācija) un Kareem (Ibiza, Spānija) un mūsu pašu nepārspējamā Premal Madina u.c.) vakara pasākumos, koncertos un Mīlas Templī aizvedīs jūs uz dziļām un ekstāziskām vietām jūsos pašos. 

Dziedināšanas Templī augsti kvalificēti masieri un dziednieki piedāvās individuālās procedūras – masāžas, lasījumus, dziedināšanu un Tantrisko saunu.

Baltijas Tantras Festivāls norisināsies skaistā Latvijas vietā, ko ieskauj plaši lauki un ābeļdārzi, kas tajā laikā, iespējams, būs pilnos ziedos.
Veģetāru ēdienu gatavos profesionāli veģetārā ēdiena pavāri. Bet Dievietes kafejnīcā un smūtiju bārā būs iespēja piepildīt garšas kārpiņu visslēptākās vēlmes. 

Vairāk informācijas un reģistrēšanās šeit: www.baltictantrafestival.com

Nāc un esi šī maģiskā piedzīvojuma dalībnieks!
 

Uzzināt vairāk
Copyright © 2018 Osho Meditations and Therapies in Riga, All rights reserved.


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.

Email Marketing Powered by Mailchimp