Copy
Šis ir ielūgums ceļojumam sevī. Aizverot acis, uzticoties ķermenim, paļaujoties ritmam...
Osho Meditations and Therapies in Riga

Rishi Latvijā ar dzīvās mūzikas meditatīvajiem pasākumiem!
25-28 aprīlis

 
Kā galvenais tikšanās iemesls ir Transa Dejas dzīvās mūzikas pasākums "IZDEJO SAVU CEĻU UZ BRĪVĪBU", ar kuru Rishi apceļojis visu Eiropu, beidzot ierodoties arī Rīgā 27.aprīlī!
Kopš seniem laikiem TransaDeja ir kalpojusi kā dažādu kultūru rituālais ceļojums, lai savienotos ar Māti dabu, Māti Zemi, izveseļošanās un apskaidrības enerģijām.Mēs izmantosim dinamisku dziedinošo skaņu un perkusiju ritmu sajaukumu ar transformējošu elpošanas tehniku, lai atvērtu durvis mūsu iekšējiem resursiem.

Šis ir ielūgums ceļojumam sevī. Aizverot acis, uzticoties ķermenim, paļaujoties ritmam...2 stundu garumā..

Rishi ir bundzinieks un perkusionists ar 35 gadu pieredzi. Izmantojot bungas, perkusijas, fleitas, dažādus eksotiskus instrumentus, sintezatoru un savu balsi, viņš izveido nedzirdētas skaņas pasaules un aicina jūs līdzi savā ceļojumā.
Rishi ir piedalījies dažādos pasaules mūzikas projektos kopā ar tādiem māksliniekiem kā Hamsafar, Prem Joshua un Milarepa.
Lasīt vēl...

 

Dziedinošie Skaņu Ceļojumi 26.04

ir ielūgums atslābināties un vienkārši klausīties – atvērt savas sajūtas un sirdis mūsu iekšējā instrumenta un balss skaņu viļņiem.
Dzīvā, spontānā, šai brīdī veidotā mūzika ļaus mums pieskarties „šeit un tagad”. Bungas, perkusijas, flauta un balss ģenerē bagātus un spilgtus skaņu viļņus, ļaujot izveidot dabisku tiltu starp ceļojošo klausītāju un Visumu, tādejādi dziedējot ķermeni un garu. Lasīt vēl...

Šamanisko Bungu Ceļojums 28.04

ir sens ceremoniāls dziedinošais rituālais, lai atkal savienotos ar mūsu pašu iekšējo spēku un būtību. Šamanisko Bungu ceļojums var būt dziļi dziedinošs, pacilājošs un spēcinošs piedzīvojums.
Šajā rituālā mēs izmantosim pastāvīgu, un tajā pašā laikā dziļi plūstošu Šamaņu bungas ritmu. Dalībnieki guļ uz grīdas un dodas iekšējā ceļojumā, lai savienotos ar garīgajiem palīgiem un skolotājiem un atrastu dziedinājumu un vadību savā iekšējās pasaules inteliģencē. Lasīt vēl...

Bolivudas Deju Meistarklase 20.04

Bolivudas dejas tā ir dejas forma, kuru izmanto indiešu filmās. Tas ir vairāku dejas stilu sajaukums. Bolivudas jeb Bangra dejas ietver tādus stilus kā vēderdejas, indiešu klasiskās dejas, indiešu tautas dejas, rietumu pasaulē populāro pop. Meistarklasei ir divas daļas: pirmajā daļā mēs mācīsimies un atstrādāsim kustības no klasiskajām, mūsdienu un indiešu tautas dejām.Otrajā daļā mēs iemācīsimies horeogrāfiju dejai no Bolivudas filmas Devdas. Lasīt vēl...

Meditatīvā terapija "Ārpus Prāta" 12-18.04

Ošo meditatīvā terapija "Ārpus Prāta" ir grupas process, kas ilgst 7 dienas, 2 stundas dienā. 
Ošo izstrādātā „Ārpus Prāta” meditatīvā terapija ir fokusēta uz prāta aktivitātes atlikšanu ar  džiberiša tehnikas starpniecību. Šī tehnika palīdz iziet no pierastās prāta struktūras, ļaujot izpaust visu apspiesto, ļaujot spriedzei iznākt no prāta - ķermeņa sistēmas un atbrīvojot vietu jaunai, tīrai enerģija. Lasīt vēl...
Copyright © 2013 Osho Meditations and Therapies in Riga, All rights reserved.
Email Marketing Powered by Mailchimp