Copy
Kommunikatsioonitiimist, Venemaast ja "Erinevus rikastab" nädalast
Eesti LGBT Ühingu logo
Toeta meid »
Follow on Twitter Jälgi meid Twitteris
Friend on Facebook Jälgi meid Facebookis
Forward to Friend Saada sõbrale
Tere taas, hea Eesti LGBT Ühingu sõber!
 
Kuidas suvi möödus? Meie mõtisklesime suvekuudel, kuidas tuleks ühiskonnaga suhelda, et LGBT inimeste hääl saaks kuuldavamaks. Nüüd vajame Sinu abi, et arutluste tulemusi ellu rakendada – tule vabatahtlikuks kommunikatsioonitiimi! Lisaks sellele tunneme kasvavat muret Venemaa inimõiguste olukorra pärast ning avaldasime kodulehel omapoolse seisukoha. Sügist tervitame täna algava "Erinevus rikastab" nädalaga ning anname teada, et geiklubides hakkavad taas toimuma HIV-testimised

Täpsema info, septembrikuu sündmused ja muu aktuaalse leiad altpoolt.

Aitäh huvitumast ning kohtumisteni 

Eesti LGBT Ühing

 

Foto: erinevusrikastab.ee

"Erinevus rikastab" nädal
09.–13.09 Tallinn
16.–20.09 Tartu


"Erinevus rikastab" nädal keskendub sel aastal teemale "Perekond". Kavas on tasuta filmi- ja aruteludeprogrammid kinodes Artis ja Ekraan, väitlused Postimees online'is, temaatilised programmid mitmes Eesti üldhariduskoolis ning foto- ja videokonkurss. Ka Eesti LGBT Ühing lööb kaasa – 20. septembril ootab teid Tartus Tasku keskuses "Elav raamatukogu"! Perenädala avaüritus (kutsetega) toimub 9. septembril Nokia Kontserdimajas ning muuhulgas saab selle käigus toetada MTÜ Mondo, Eesti LGBT Ühingu ja Eesti Inimõiguste Keskuse tegevust. 

Eesti LGBT Ühing mõistab hukka vihapoliitika Venemaal
 
6. septembril avaldas Eesti LGBT Ühing oma kodulehel, et mõistab hukka vihapoliitika Venemaal ja rõhutab, et Eesti ja rahvusvaheline avalikkus ei tohi ignoreerida viimasel ajal Venemaal vastu võetud eri seadusi, mis ei piira üksnes LGBT inimeste õigusi, vaid on suunatud laiemalt kodanikuühiskonna vabaduste vastu. Eesti LGBT Ühing ei pea vajalikuks Sotši olümpiamängude boikoteerimist sportlaste poolt, küll aga kutsume riigijuhte üles minekust keelduma.
 

 

Foto: AFP/Scanpix   


Foto: acrossthebored.com


Tule Eesti LGBT Ühingu kommunikatsioonitiimi!
 
Eesti LGBT Ühing on välja töötamas kommunikatsioonistrateegiat, mis võimaldaks meil tõusta tugevamale positsioonile Eesti ühiskonnas ning muuta seeläbi LGBT inimeste hääl kuuldavamaks. Seoses sellega otsime inimesi, kes on huvitatud antud eesmärgi saavutamise nimel kaasalöömisest! Paneme kokku vabatahtlike tiimi, kellega koos jälgime meediat, avaldame artikleid, kirjutame pressiteateid, reageerime olulistele teemadele ühiskonnas, hoiame värskena kodulehe ja sotsiaalmeedia kanalid ning – eelkõige – oleme kuuldavad ning tõsiselt võetud! Ole hea, jaga meiega oma oskuseid kirjutamise, toimetamise, tõlkimise, kujundamise, sotsiaalmeedia ja kodulehe halduse, projektijuhtimise ja muu vallast. Omalt poolt pakume meediaalaseid koolitusi ning praktilist kogemust professionaalide nõustamisel.

Kontakteeru: liis()lgbt.ee
 

SÜNDMUSED

TALLINN

09.–13.09 "Erinevus rikastab" nädal
10.09 Lauamänguõhtu
19.09 OMA Festivali / Baltic Pride'i kavandamine 18.00 OMA Keskuses
Pühapäeviti Geikristlaste Kogu palvus

AKTUAALNE

28. augustil algatas ILGA-Europe kampaania inimõiguste toetuseks Venemaal. Kampaania tõi esile mitmed erinevaid vähemusi diskrimineerivad ning kodanikuühiskonda halvavad seadused ning kutsus riigijuhte üles 5.–6. septembril Peterburis toimunud G-20 tippkohtumisel nende osas sõna võtma. Vt ka kampaania videot.
 
Augustis toimus järjekorras kaheksas õpetajakoolitus "Seksuaalvähemustega seotud eelarvamused ja tegelikkus koolis", millel osales 19 õpetajat. Koolitusprogramm jätkub oktoobris!

MEEDIACopyright © 2013 Eesti LGBT Ühing, All rights reserved.
Email Marketing Powered by Mailchimp
Ma ei soovi enam uudiskirja | Muuda oma seadistusi