Copy
Kapist välja tulemise päevast, OMA Festivalist ja muust
Eesti LGBT Ühingu logo
Toeta meid »
Follow on Twitter Jälgi meid Twitteris
Friend on Facebook Jälgi meid Facebookis
Forward to Friend Saada sõbrale
Hea Eesti LGBT Ühingu sõber
 
Järgmisel reedel, 11. oktoobril on kapist välja tulemise päev! Leppisime kokku, et tuleme sel päeval kapist välja vähemalt ühele inimesele – ühine meiega! Samuti oled oodatud ühinema OMA Festivali (2.–8. juuni) korraldusmeeskonnaga ja/või ELGBTÜ kommunikatsioonitiimiga. Oktoobris alustame mitme põneva ettevõtmisega: muuhulgas on kavandamisel dokumentaalfilm ja uus kooliprojekt.

Täpsema info, oktoobrikuu sündmused ja muu aktuaalse leiad altpoolt.

Aitäh huvitumast ning kohtumisteni 

Eesti LGBT Ühing

 

Logo: Keith Haring

Kapist välja tulemise päev
Coming Out Day

11. oktoober

11. oktoobril on rahvusvaheline kapist välja tulemise päev. Lesbi, gei, bi ja transinimeste kõrval saab välja astuda ka LGBT õiguste toetajana, seksuaal- või soovähemusse kuuluva inimese pereliikme ja sõbrana. Eesti LGBT Ühing julgustab kõiki sel päeval vähemalt ühe inimese jaoks kapist välja tulema! Teiste lugusid nii välja tulemisest kui ka kappi jäämisest saab kuulata ja soovi korral oma kogemusi jagada 11. oktoobri vestlusringis Tartus.

OMA Festival
Baltic Pride 2014
2.8. juuni

Millist infot sooviksid siit lugeda OMA Festivali kohta?
Kõigil on võimalik kaasa lüüa festivali oma näo järgi kujundamisel. Praeguseks on plaanis nii filmiprogramm, erinevad etendused kui ka debatid. Oma ideid saab välja pakkuda ning olemasolevaid edasi arendada
korralduskoosolekutel järgmine koosolek toimub 8. oktoobril ning seal paneme paika laupäeval, 7. juunil toimuva avaliku peaürituse kontseptsiooni.

 

Logo: OMA Festival  


Foto: Marina Suvoroff


Uued projektitoetused

USA saatkond eraldas Eesti LGBT Ühingule kaks projektitoetust! Planeeritud on dokumentaalfilm samasooliste paaride elust ning pilootprojekt koolide tarvis. Täpsemat infot kuulete juba varsti!
 

SÜNDMUSED

TALLINN

03.10 Vestlusring
05.10 Poisteklubi
08.10 OMA Festivali korralduskoosolek
Pühapäeviti Geikristlaste Kogu palvus


TARTU

03.10, 17.10, 24.10 Vikerkaare vestlusring
11.10 Kapist välja tulemise päev
30.10 Filmiõhtu: "Tipping the Velvet" (2002)


KOOLITUSED VABATAHTLIKELE

03.11 Kuidas meedia töötab?
30.11 Meediaformaadid (kirjutamiskoolitus)


 AKTUAALNE

24.–26. oktoobril toimub ILGA-Europe'i aastakonverents Family matters! Reaching out to hearts and minds. Eesti LGBT Ühingut esindab koverentsil ühingu president Helen Talalaev. ILGA-Europe on suurim LGBT katusorganisatsioon Euroopas, mille liige ka ELGBTÜ on.
 
22.28. septembril toimus Strasbourgis IGLYO korraldatud õppesessioon "Equality in Action", mille käigus dokumenteeriti osalejate lood ja arvamused – vt videot LGBTIQ Voices shOUT!

Septembris toimus "Erinevus rikastab" nädal, mille rahastusviisid ja programm põhjustas ühiskonnas elava diskussiooni. Projekti toetuseks koostati petitsioon, millele koguti 411 häält.
 
MEEDIA
Russian Duma to Debate Taking Kids From Gay Parents

Finland: Gay marriage initiative proceeds to Parliament with 162,000 backers


Copyright © 2013 Eesti LGBT Ühing, All rights reserved.
Email Marketing Powered by Mailchimp
Ma ei soovi enam uudiskirja | Muuda oma seadistusi