Copy
JCI aprillikuu uudiskiri 2016
Np! Edaspidi hakkab JCI uudiskiri ilmuma kaks korda kuus!
Järgmine uudiskiri ilmub 16.mail!

Kõikide JCI liikmete, senaatorite ja huviliste head mõtted on igapäevaselt teretulnud aadressil: sisekommunikatsioon@jci.ee
------<<< JCI Uudised >>>------
Eestit külastas JCI Euroopa uus direktor Christopher Fürst, keda sõidutas ringi meie hea partner Škoda Laagri!
persooniloo autor on  Henry Arnhold
Kes on see uus tegelane, kes JCI Euroopa asjade eest vastutab ning meil külas käies ka laulukaarelt alla hüppas ?
 
JCI Euroopa regioonil on uus direktor, eriti kiire taibuga Saksa noormees Christopher Fürst, kes kuulis JCI-st esmakordselt, kui leidis JCI Euroopa direktori töökuulutuse, töötades sellel kohal alates jaanuarist. Ta teab juba praegu  JCI-st ja selle olemusest rohkem kui kes iganes liige, kellega olen seni kohtunud. Christopher on suurte lobby kogemustega ja  tegude mees, kelle poole saab pöörduda, kui sul on JCI Euroopa asjus häid ideid või küsimusi, millele nt kohalik president vastata ei oska.
 
Christopher oli Tallinnas kolm päeva ja selle jooksul kohtus ta Eesti Koja juhatusega ning eraldi nii mõnegi liikmega. Ta tutvustas JCI Euroopa plaane, koostööprojekti Kountable nimelise ettevõttega ning püüdis saada võimalikult head ülevaadet JCI Estonia ja selle kohalike kodade väljakutsetest. 
 
JCI peakontor soovib muuta JCI Euroopat rohkem ärile orienteerituks - et siinsed liikmed saaksid kõige muu kõrvalt ka teadmisi ja oskusi ettevõtte käivitamiseks ja juhtimiseks. Selleks pakub ka EDS (JCI European Developmen Council) tuge. Näiteks juba Tamperes EC ajal lisandub konverentsile paralleelprogramm nimega "European Economics Expert Forum", mis saab olema alati osa siinsetest regiooni jm suurematest konverentsidest ja mille sisu toodetakse EDC poolt. Selle programmi teine eesmärk on pakkuda meie konverentsidel midagi sellist, mis aitaks kohale meelitada rohkem inimesi organisatsioonist väljastpoolt. 
 
Mis koostöö on JCI-l  ettevõttega Kountable? Kountable pakub finantseerimise teenuseid ettevõtetele, kes on oma ärimudelit juba tõestanud ning soovivad mingi projekti läbi suunduda välisturgudele. JCI'ga koostöös loodi sotsiaalse ettevõtluse konkurss, kus ettevõtted, kelle projekt vastab vähemalt ühele UN Sustainable Development Goals suunale, saavad võimaluse saada oma projektile kuni 250 000 € suuruse finantseeringu. Igast regioonist valitakse välja üks ettevõte, kes sõidab New Yorki JCI Global Partnership Summit-le. Muide Euroopast saavad kandideerida vaid Eesti ja Türgi firmad ning Türgi pidi väga passiivne olema. Rohkem infot saate kui võtate ühendus Christopheriga.
 
Henry Arnhold
JCI Estonia Vice President
JCI Paide Ralli 2016 juba varsti!
toimub 07.05.2016 Mäos
Ralli koosneb kolmest orienteerumis- ja kolmest kiiruskatsest.
 
Orienteerumiskatse -  Igal orienteerumisel on salajane/salajased punktid, mille mitteläbimise või valelt poolt läbimisel arvestatakse ekipaaži ajale juurde 1 minut. Oluline on sõita võimalikult täpselt aega, mis etteantud kiiruse korral raja läbimiseks peaks kuluma.
Kiiruskatse - On organiseeritud kinnistele platsidele ja maksab kiireim aeg.

Lisaks kahele eelnevale on sel aastal väljaandmisel samuti stiilseima ekipaaži auhind, mille valime õhtul kõik koos.
Rohkem infot Facebookist
Katrin Aedma on JCI liige aastast 2003, lisaks JCI Toompea auliige ja välja teeninud rahvusvahelise koolitajate koolitaja tiitli ITF #134. Skype-koolitus esinemis- ja/ või koolitamisoskuste arendamiseks on JCI liikmetele soodsam (tavahind 200€, JCI liikmeskonna soodustus 50% hinnast). Loe rohkem >>
JCI Tallinna sünnipäevapidu!
toimub 13.05.2016 Kochi Kohvitoas
Võta sõbrad kaasa ja tule naudi üht kena ja kevadiselt valget õhtupoolikut koos mõnusa seltskonna, maitsva sünnipäevakoogi ja suurepärase muusikaga. Õhtusse on varuks ka nii mõnigi üllatus! JCI Tallinnal on rõõm kutsuda kõiki oma sõpru ja kodalasi osa saama vahvast sünnipäevapeost, mis toimub 13.mail kell 19:30 Kochi Kohvitoas (Lootsi 10, Tallinn)

Palun anna oma tulekust märku JCI veebilehel
Osalustasu on 19€, mis sisaldab kõige muu hulgas ka mõnusat buffelauda ja tervitusjooki. :) 
Palun kanna see JCI Tallinna kontole hiljemalt 10. maiks, et kinnitada enda osalus: 
MTÜ JCI Tallinn
EE142200221001136833 
selgituseks sünnipäev ja osaleja(te) nimi.
JCI Toomemäe kutsub sünnipäevareisile Narva ehk Integratsija!
toimub 14.05.2016 Narvas

 

14. mail 2016 toimub JCI Toomemäe traditsiooniline sünnipäevareis, seekord pealkirjaga "Eestlaste integratsioon Narva." Sel korral on reis veidi tavatum ja me sõidame Narva omal käel (autod, rongid, bussid). Piiri seekord ei ületa, aga Venemaad me näeme ja kohtume ka Putiniga! Sünnipäevapeo võõrustajateks on kohalik vene kogukond ja pidu on Eesti-Vene kompott ehk siis "Integratsija".

Narva koguneme juba laupäeva lõunast, et siis käia ekskursioonil Kreenholmis ning vaadata üle kohalikud vaatamisväärsused. Õhtul aga pidutseme restoranis Maius Grill, kus meid ootavad ehtsad venepärased hõrgutised, joogid ning elav muusika!
 
Pane ennast sünnipäevale kirja juba täna, sest 21. registreerujat ootab üllatus (ja see number pole enam kaugel)!

Lisainfo ja registreerimine veebilehel
Lühiintervjuu JCI Estonia 2014 Presidendi ja Espressoblue OÜ omaniku ning juhatuse liikme Kristjan Tähega!
 
1. Mis on teenus-toode, mida Espressoblue OÜ pakub ?
V: Tegemist on avaliku ja iseseisva müügiautomaadi teenusega. Müüdavateks toodeteks on kuumad joogid nagu kohv, tee, kakaojoogid, puljong, kissell jne. Lisaks magusad ja soolased suupisted, vesi, karastus-, vitamiini- ja spordijoogid. Osutame ainult täisteenust ja seda 24/7. Müügiautomaate me ei rendi, küll aga müüme ja paigaldame lisaks erinevaid automaatiseeritud müügilahendusi ja teeme seadmete hooldust.

2. Kellele on Espressoblue OÜ toode-teenus suunatud ?
V: Lõppkliendiks on meil jaetarbija, kellele teeme teenuse kättesaadavaks koostöös meie partneritega - kinnisvarahaldusettevõtted, koolid, ülikoolid, spordikulubid, avalikud asutused, kaitsevägi, teenindus- ja tootmisettevõtted. Partnerid teenivad meiega koostööst kasu sõltuvalt lõpptarbija jaoks teenuse hinnastamisest - saades osa müügikäibest, mõistliku renti müügikoha võimaldamise eest või soodsa hinnaga teenuse oma külalistele, töötajatele. 

Firma tasub JCI Estoniale kuni 3% suurust boonustasu igalt tehingult, mis tehakse JCI liikme või tema poolt esindatud või soovitatud kliendiga. Loe lisa >>
                  Edu Akadeemia
toob Sinuni parimad praktikud, õpetajad, koolitajad, coachid nii enda korraldatavate koolituste, väliskoolituste ühiskülastuse kui ka online õppevõimalustega. Põnevad koolitused nii veebruaris kui märtsis! 
Ülevaade soodustustest ja sisust JCI lehel.

Ülevaade soodustustest >>
  Estravel
pakub parimaid reisilahendusi nii era- kui äriklientidele. Tänu kogenud töötajatele ja suurele partnerite võrgustikule suudab Estravel täita ka kõige keerulisemad reisisoovid.
Tutvu 
Estraveli väärtuspakkumisega >>
JCI Toompea 25. sünnipäev - save the date!
21.05.2016 Tallinnas
Veerand sajandit!
JCI Toompea saab tänavu 25. aastaseks. See aeg on olnud täis põnevust, seiklusi, naeru ja pisaraid, just nagu filmis! Kutsume oma superstaare, praeguseid tegijaid, tõusvaid tähti ja koja fänne pidama maha ühe vinge peo!

Olete oodatud 21. mail kell 19.00 Tööandjate Keskliidu majja aadressil Kiriku 6 (Toompeal). Tantsitab ansambel Dreamers, maitsva söögiga kostitab Carmen Catering, jooke pakub sünnipäevalaps isiklikult! 

Registreerumiseks palume teha ülekande 35€ (sisaldab sööke, jooke, head muusikat ja fantastilist pidu!) JCI Toompea MTÜ kontole EE027700771000822300
 

Rohkem infot leiad meie Facebookist 

                       Alexela Oil
Kasutades Alexela kliendikaarti, toetad Eesti ettevõtlust ning soodustad arenguvõimaluste tekkimist, mis innustaksid noori inimesi positiivsete muutuste elluviimisel. Alexela maksab JCI Estoniale igalt ostetud kütuseliitrilt boonustasu. Lisaks laienevad meile Soodus- ja Kliendikaardi soodustused.
Loe täpsemalt, kuidas 
taotleda endale Alexela kaart >>
Škoda Laagri
 on sõlminud JCI Estoniaga lepingu, mille kohaselt on JCI liikmetel võimalus Škoda Laagri esinduses soetada uusi autosid soodustingimustel. Lisaks laienevad JCI liikmetele ka soodustused auto hooldamisel ja varuosade ostmisel. 
Tutvu Škoda pakkumisega >>
Kontorirottide rannavormi kontrollivoor ei ole enam kaugel!

Traditsiooniline Rat Race toimub seekord
1. juunil Tartu Raekoja platsil
2. juunil Tallinna Raekoja platsil
2. juunil Pärnu vanalinnas
3. juunil Haapsalu promenaadil

Rohkem infot leiad Rat Race ametlikult
veebilehelt
----
 Tallinna ja Pärnu Rat Race  toetavad Eesti Laste ja
Noorte Diabeedi Ühingut

 
I tüüpi diabeet on autoimmuunhaigus, mis tähendab, et immuunsüsteem, mis tavaliselt aitab organismil võidelda bakterite ja viiruste vastu, ründab nüüd enda organismi. Diabeedi puhul tähendab see, et keha ei tooda enam insuliini ning see tuleb asendada püsiva raviga. I tüüpi diabeet ohustab meid kõiki ning haigestumine ei ole tingitud inimese söömise või liikumise harjumustest.

Rat Race 2016 patroonideks on Märt ja Priit Pius. Noored näitlejad haigestusid diabeeti puberteedieas ning teavad oma kogemusest hästi, milline on elu diabeediga ning leiavad, et selle teema selgitamine on oluline.
----
Tartu Rat Race toetab koostöös Tartu Kultuurkapitaliga Tartu ja Tartumaa laste kultuuriande arengut.
----
Haapsalu Rat Race toetab Innoka (
innokas.ee)
robootikaringi robootikakomplektide soetamist.
Registreeru JCI Suvepäevadele, mis toimuvad saladuslikus Nõiariigis!
22-24.07 Võrumaal Uhtjärve külas!

Suvepäevade korraldustiimil on Sulle hea uudis! 

Suure huvi tõttu otsustasime soodusregistreerimise aega pikendada 31. maini! Soovitame sul siiski kärmelt reageerida, sest toad täituvad kiiresti (ja näiteks vabu nõiasviite on järel vaid üksainus!). Soodushinnad algavad 85€-st.
 
Osalustasu sisaldab majutust ja põnevat programmi, mis kestab lausa reedest pühapäevani ning kosutab nii keha kui vaimu. Kolmel päeval ootavad Sind ees meelelahutuslik-sportlikud ja kunstilised katsetused, virgutavad mõtteharjutused, tänapäevased ja iidsed spaaprotseduurid ja sõbralik kodadevaheline mõõduvõtmine. 

 
Ning muidugi pakume Sulle ka kahte unustamatut peoõhtut, elavat muusikat head sööki-jooki ja veelgi paremat seltskonda! Heast huumorist rääkimata.

Unustamatu nädalavahetus Nõiariigis ootab sind! 

Vaata lisa ja registreeru veebilehel

Uuri ka meie Facebooki lehte

JCI Aastakonverents "Lendame koos" 
toimub 16-17.09.2016 Tallinnas
Tule kohtu inimestega, kes on muutnud maailma!

JCI Aastakonverents Lendame koos! toimub 16.-17. septembril 2016 Tallinnas.

Oled sa kunagi mõelnud, et just Sina võiksid olla üks neist, kes muudab maailma? Oled Sa mõelnud ka sellele, miks see senini ainult mõtteks on jäänud? Kas Sul jääb puudu julgusest, pealehakkamisest, inspiratsioonist või eeskujudest? Kui jah, siis Sa lihtsalt pead tulema ja „lendama“ meiega koos, sest seekordse JCI Aastakonverentsi märksõnadeks on soov avastada ja muuta maailma

Usume, et te kõik olete kuulnud vanasõna "Reisimine teeb sind esmalt sõnatuks ja seejärel muudab sind lugude rääkijaks". Neil kahel päeval räägivadki oma uskumatutest seiklustest, põnevatest kogemustest, erinevate maade (äri)kultuuridest ja kommetest inimesed, kes on maadeavastamise tõsiselt käsile võtnud. Ettevõtlusest, millel tänapäeval ei ole enam riigipiire ning ettevõtlusest, kus ainult taevas on piiriks, räägivad eestlased, kellel esimesed sammud maailmavallutuses juba astutud. Kõiki meie esinejaid ühendab huvi ja kirg teha ning kogeda midagi uut, põnevat ja enneolematut.

Loodame, et need kaks päeva panevad Sind mõtlema ja tegutsema loovamalt ja ettevõtlikumalt ning, et peale kohtumist nende inspireerivate inimestega oled ka Sina valmis väljuma oma mugavustsoonist ja võtnud vastu otsuse muuta maailma.

Registreeru
Küsimuste korral kirjuta: lendamekoos@jci.ee 
Lendame koos ka FB kõrgustel

 

 
 tegutseb Vivacolor ja Tikkurila värvibrändi ametliku edasimüüjana Eestis alates 2013 aastast. Oleme sõlminud koostöölepingu, mille kohaselt on JCI liikmetel võimalus Hansacolor OÜ esinduses soetada tooteid soodustingimustel. 
Uuri lisa >>
JCI Haapsalu brunch!
05.06.2016 Haapsalus
 
Kõik jayceed on oodatud nautima ühist mõnusat koosviibimist, et muljeid vahetada ja imelisele nädalavahetusele mõnus punkt panna.
 
Rohkem infot peagi!

Battle of the Baltics!
 20.08.2016

 Tule JCI Toompea kojaga Helsingisse!
 
Battle of the Baltics (BoB) on nelja koja: JCI Toompea, JCI Mariehamn, JCI Stockholm and JCI Riga vaheline sõpruskohtumine koos väikese mõõduvõtuga. Sel aastal võetakse BoB ette suuremalt kui kunagi varem, kuna JCI Helsingi on kohale kutsunud ka mitmed Helsingi kojad ning ka oma sõpruskojad!
 
Rohkem infot peagi!
JCI Estonia Akadeemia
26–28.08.2016 Simisalu looduskeskuses
48-tunnine treening

Kui soovid kojas juhtival positsioonil olles teha teadlikke valikuid, otsuseid ning kogeda eduelamusi, siis on JCI Estonia Akadeemia mõeldud just Sulle!


Rohkem infot leiad meie Facebookist
JCI Maailmakongress Kanadas!
toimub 30.10 - 04.11 Quebec City's
Tule JCI Maailmakongressile ja Kanada road-tripile!
 
JCI'kas, kas Sa JCI Maailmakongressile lähed? Aga Kanada road-tripile?
Kas vajad abi otsustamisel? Aitan Sind hea meelega! Ja vastus kõige tähtsamale küsimusele on JAH! Kanadas peab ära käima :)
Liitu Facebooki grupiga: 
Võta minuga ühendust: Meelis Kiisk m.kiisk@gmail.com 53 464 111
------<<< Tulevased sündmused >>>------

Apr 2016

28.04.16 – JCI Tartu: Kojalõuna JCI TARTU 
28.04.16 – Prügi kotti! JCI TOOMEMÄE Registreeri
28.04.16 – Inspiratsiooniõhtu BeInspired by Yoko Alender JCI TALLINN Registreeri
28.04.16 – JCI GO Koja ühine õhtusöök JCI GO KODA 
30.04.16 – JCI korvpalliturniir 2016 JCI RAPLA 

May 2016

03.05.16 – JCI Toomemäe: Kojalõuna JCI TOOMEMÄE 
04.05.16 – JCI e-Koja kojalõuna JCI E-KODA 
04.05.16 – JCI Pärnu kojalõuna JCI PÄRNU 
04.05.16 – JCI Tallinn: maikuu üldkogu ettevõttes Pocopay JCI TALLINN Registreeri
05.05.16 – JCI Tartu: Kojalõuna JCI TARTU 
05.05.16 – JCI GO koda: Juhatuse koosolek JCI GO KODA 
07.05.16 – JCI Paide Ralli JCI ESTONIA 
09.05.16 – JCI Rapla mai üldkogu JCI RAPLA 
10.05.16 – JCI Toomemäe: Kojalõuna JCI TOOMEMÄE 
11.05.16 – JCI Tallinn: Juhatuse koosolek JCI TALLINN 
11.05.16 – JCI Pärnu kojalõuna JCI PÄRNU 
11.05.16 – JCI Toompea: heade mõtete kolmapäev ja hääletusüldkogu JCI TOOMPEA 
12.05.16 – JCI Rakvere kojaõhtu JCI RAKVERE 
12.05.16 – JCI Tartu: Kojalõuna JCI TARTU 
14.05.16 - 15.05.16 – JCI Toomemäe sünnipäevareis: "Eestlaste integratsioon Narva!" JCI TOOMEMÄERegistreeri
17.05.16 – JCI Toomemäe: Kojalõuna JCI TOOMEMÄE 
18.05.16 – JCI Pärnu kojalõuna JCI PÄRNU 
19.05.16 – JCI Tartu: Kojalõuna JCI TARTU 
19.05.16 – JCI GO Koja ühine õhtusöök JCI GO KODA 
20.05.16 – JCI Estonia juhatuse koosolek JCI ESTONIA 
21.05.16 – JCI Toompea 25. sünnipäev! JCI TOOMPEA 
24.05.16 – JCI Toomemäe: Kojalõuna JCI TOOMEMÄE 
25.05.16 – JCI Pärnu kojalõuna JCI PÄRNU 
26.05.16 – JCI Tartu: Kojalõuna JCI TARTU 
26.05.16 – JCI GO koda: Üldkogu JCI GO KODA 
31.05.16 – JCI Toomemäe: Kojalõuna JCI TOOMEMÄE 
------<<< Järelkaja >>>------
JCI Toomemäe Laste Ande Arengu stipendiumite saajad on selgunud!

 

Kristin Põder - 300€ muusikaliste ja sportlike võimete arendamiseks.
13-aastane Kristin on alates 2007.aastast laulnud laulustuudios Fa-diees ning on saavutanud häid tulemusi erinevatel kohalikel, vabariiklikel ja rahvusvahelistel lauluvõistlustel. Alates 2008.aastast on Kristin tegelenud ilu- ja rühmvõimlemisega ning on saavutanud väga häid tulemusi vabariiklikel ja rahvusvahelistel võistlustel.
 
Tõnis Mugra - 300€ osalemiseks BMX krossi Euroopa karikaetappidel.
10-aastane Tõnis treenib alates 2012. aastast spordiklubis Velo. Ta on üks Eesti perspektiivikamaid BMX krossirattureid, kelle sihid tippspordis on kõrged ning kes teeb tugevat tööd oma eesmärkide saavutamiseks. Ta on tulnud viimasel kahel aastal Eesti meistriks ning on saavutanud häid tulemusi välisvõistlustel.
 
Rusaln Eskov - 300€ ettevalmistumiseks 2016.a juunioride maailmameistrivõistlusteks ja Euroopa meistrivõistlusteks vehklemises.
17-aastane Ruslan treenib Tartu spordiseltsis Kalev. Ta on mitmekordne Eesti noorte ja juunioride meister ja Põhjamaade juunioride meister. 2015.aastal saavutas ta 3.koha Euroopa meistrivõistlustel ja 6.koha maailmameistrivõistlustel.
 
Esitatud 16 taotluseset valis stipendiumi saajad välja komisjon, kuhu kuulusid JCI Toomemäe kojast Anne Rebenits, Annely Lilleorg ja Riin Ojalo ning kultuurkapitalist Tiia 
JCI Tallinna tagasiside KEKOlt!
toimus 02.03 Tallinnas
                Kuidas siis KEKO oli? Vastavad JCI Tallinna kodalased!
 
Jaanika Lill 
 
„Minu jaoks oli KEKO highlight´iks Aro Velmet ja mõistmine, kuidas sotsiaalmeedia meile mõjub. Kui varem saime meediakanaleid pidi pigem erinevat infot, siis täna on sotsiaalmeediakanalid nii targad analüüsimaks meie käitumismustreid, et meile söödetakse ette seda infot, mis meid huvitab ja meie vaadetega kokku sobib. See aga maailmapilti ei avarda, vaid pigem süvendab olemasolevaid algeid. Õnneks on mul kohe pakkuda ka üks võimalik lahendus - enda ümbritsemine võimalikult erinevate inimestega, kes veel ühegi algoritmide alusel ei tööta. See ongi minu jaoks JCI suurim väärtus.“

Nadezhda Rudich 
 
„PAUS ületas kõiki ootusi. Läbimõeldud programm, kus esinejate etteasted olid ilusti ühendatud kunstiliste vahepaladega, mõnus asukoht ja fantastiline õhtuprogramm - kõik suurepärase konverentsi komponendid otsustasid kohtuda päikeselises Pärnus ja oli rõõm sellest kohtumisest osa võtta :)“
 
Eliis Pärna 
„Kõik oli hästi korraldatud. Super bänd õhtusel üritusel, lahe mäng komplimentidega, hea valik koha osas. Ja kuigi ma väga tihti ei ole käinud viimasel ajal JCIüritustel, siis mulle tundus, et kogu konverentsi ajal oli mingi eriliselt hea JCI vibe jälle tagasi. Mäletan, et tundsin midagi sellist just oma aktiivsetel aastatel. Hea näha, et JCI-s on jätkuvalt seda sära, mis mind sinna pea viis aastat tagasi tõmbas.“

Veiko Paalandi
„Kevadkonverentsi sisu ja toimumiskoht olid suurepärased. Enim meeldisid noored teadlased Mihkel ja Aro, kes väga kaasahaaravalt rääkisid oma uurimisvaldkondadest.“

Triin Beljaev 
“Mulle väga meeldis seekordne Kevadkonverents Pärnus. Kogu programm oli detailideni läbi mõeldud ja terviklik. Esinejad olid kaasahaaravad ja jagus ka piisavalt meelelahtust. Suureks plussiks oli asukoht – väike spa-puhkus pärast öist tantsimist kulus täiega ära!”
 
Heade mõtete kogujad olid Kristi Schumann ja Mariliis Lukk
"Päevad, mis ajasid e-Koja segatusse"
toimus 14.04.2016 Tallinnas
Kevad on e-Kodalased ja e-Koja sõbrad eriti aktiivseks ja e-Koja üritused eriti rahvarohkeks teinud! 

Aprillikuu LIVE raames käis e-Koda üheskoos vaatamas tuliuut Eesti mängufilmi „Päevad, mis ajasid segadusse“. Peale kinokülastust kohtuti Restoranis Basiilik filmi režissööri Triin Ruumeti, produtsent Maie Rosmann-Lille ning näitlejate Klaudia Tiitsmaa ja Kethi Uibomägiga, kes rääkisid filmist ja selle tegemise põnevatest seikadest. 

Nii rahvarohket LIVE ei ole e-Kojal enam ammu olnud – kohal 27 e-Kodalast ja e-Koja sõpra!
 
Pärnakad käisid dirigeerimise meistriklassis!
toimus 20.04.2016 Pärnu Kutsehariduskeskuses
Oleme kõik näinud ja teame suurkujusid, kes seisavad suurte orkestrite ja masside ees ning jagavad väikeste kepikestega paljudele segaseks jäävaid juhtnööre. JCI Pärnu kojaõhtul selgitas Hollandi päritolu, 2009 Eestisse kolinud ja eesti keele ära õppinud, rahvusvaheliselt tunnustatud dirigent ja täna kõrgelt hinnatud Järvi Akadeemia juht Lukas Groen, mida tähendab dirigeerimine.
 
Lukas tõmbas paralleeli igapäevase ärijuhtimisega ning tõi välja vaid ühe väga olulise erinevuse. Dirigendil tuleb otsuseid langetada laval ja nende mõju avaldub koheselt. „See, mis laval juhtub, ongi lõpp-produkt. Ei saa öelda, et lähme tagasi ja teeme selle koha uuesti.“
Kuulnud, millest kõigest ühe tippdirigendi tööpäev tegelikult koosneb (kohtumised, intervjuud, meeskonna juhtimine ja nõustamine ka eraelulistes küsimustes jne), tekkis peas vägisi mõte, et ettevõtjatel/juhtidel on dirigentide praktikaga väga palju seost ja oleks üksteiselt palju õppida.
e-Koda sai 16-aastaseks!
"80ndad, mida nüüd mäletada!"

pidu toimus 22.04.2016 meelelahutuskohas Söökla, Tallinn
Sööklas toimunud meeleolukal peol oli seltsimehi kohal ligi 60 ja esindatud oli lausa 6 naaberparteid. See oli üks tõeline kaheksakümnendate pidu, eesrindlike JCIkatega, defitsiitsete kingitustega, väikese estraadikavaga, parteiesimehe kõnega, Sovetskoye Shampanskoye voolas ojadena, jagati autoostulube ja tantsiti peaaegu hommikuni!
 
JCI Toompea aitas korraldada Merehooaja avamispidu!
toimus 08.04.2016
2016. aasta on Eestis pühendatud merekultuurile!

Eesti eri paikades toimuvad huvitavad üritused, mis aitavad lahti mõtestada mis rolli mängib meie elus meri. Selle raames toimus 8.04 ka Merehooaja avamispidu, mille üheks korraldajaks oli JCI Toompea.

 
JCI Viljandimaa käis mõnusal matkal!
toimus 17.04 Hüpassaare matkarajal
Külm ja märg ilm ei murdnud vaprate Toomemäelaste vaimu Tartu Öölaulupeol!
toimus 25.04 Tartus
JCI Rapla külastas Tallinna Elektrijaama
toimus 11.04 Tallinnas
JCI Rakvere külastas Aqva Hotel & SPA ettevõtet, kus toimus ka üldkoosolek 
toimus 11.04.2016
JCI Toompea külastas TenTwelve tootearendusbürood!
toimus 13.04 Tallinnas
Copyright © 2016 JCI Estonia, All rights reserved.


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list

Email Marketing Powered by Mailchimp