Copy

KONTORIROTTIDE ERINUMBER!
15 aastat võidujookse!

 

 


RAT RACE 2016 HEATEGEVUSFOND

Tallinn - 12 240 € lastele insuliinipumpade soetamiseks

Pärnu - 2 590 € lastele insuliinipumpade soetamiseks

Jõhvi - 1 800 € perede toetuseks, kus kasvavad terviserikkega lapsed

Haapsalu 1 650 €  - Innoka robootikakeskusele robootikakomplektide ostmiseks

Tartu - 1 500 € Laste Ande Arengu fondi jaoks

www.ratrace.ee

 


Haapsalu kontorirotid võtsid seekord omavahel mõõtu eriskummalises mõõtmes!
 
 3. juunil mere ääres Haapsalu promenaadil oli sel aastal eesmärgiks koguda raha Innoka robootikakeskuse jaoks. Kogu rada oli koostatud robootika teemal: robootikaringi õpilased olid ette valmistanud mitmesuguseid robotitega seotud ülesandeid, mille hulgast osalejaid said endale jõukohaseid valida.

Finišeerida aga tuli robotiprillidega (pildil). Lõpetajaid ootas robootikaala, kus lapsed tutvustasid robootikakomplekte ja soovijad said ka ise käe külge panna.

JCI Haapsalu andis Innokale üle 1650 euro suuruse toetuse, mida omaosalusena kasutades õnnestus Innokal saada HITSA-lt projektitoetus kokkuvõttes enam kui 5000 euro väärtuses robootikakomplektide ostmiseks. Neid hakatakse sügisel kasutama kohalike koolide ja lasteaedade robootikatundide läbiviimiseks.

 

Kuumad suvepealinna ilmad meelitasid tänavu esimest korda tänavale siledasäärseid hiirekesi!
 
Pärnus oli Kontorirottide jooks tänavu pilootprojekt ning siinsed ettevõtted kogesid esmakordselt lustakat rada ja lõbusat kontorirottide seltskonda. Pärnu koja tubli projektimeeskonnaga täitsime täpselt osalejate eesmärgi. Rajal oli 35 tiimi ning kogusime diabeeti põdevate laste toetuseks 2590 eurot.

Rat Race on oma mitmekülgsuses ja mastaabis suurepärane projekt, mis annab kodalasele kokkupuute ja väga hea kogemuse erinevatel teemadel (meeskonnatöö, müük, partnerlus, turundus jne) ning muidugi see rahulolutunne ja hea emotsioon on igati pühendatud energiat väärt.

Järgmise aasta Rat Race´i korraldavatele jcikatele üle Eesti vaid jõudu ja edukat projekti!

 

Jõhvi rotijooks ei ole teps mitte tavaline, vaid hoopiski seiklus koos kaartide ja legendidega!
 
Jõhvis toimunud kontorirottidejooks oli oma järjekorras juba kuues! Muide, meil pole mingi tavapärane ühisstardiga jooks, vaid tegu on rohkem nagu linnaseiklusega. Iga meeskond saab legendiga kaardi ja ülesandeks on lahendada kõik legendile kantud ülesanded, mis asuvad laiali mööda Jõhvi kesklinna.
 
Nii nagu igal aastal oleme ühe Ida- Virumaa valla laste jaoks jooksnud, nii kogusime sel korral vahendeid Toila valla terviserikkega laste neljale perele. Rõõmustav oli see, et tänu Minu Unistuse Päeva abikäele paisus meie üritus ka suuremaks kui kunagi varem. Oma kontakte kasutades tõid nad Jõhvi jooksule esmakordselt ka esineja, kelleks oli Teele Viira, ja see polnud veel ka kõik, sest nad kinkisid igale perele nende unistuse päeva. See oli lihtsalt super!
 
Seekordne aasta oli rekordiaasta nii osalejate kui ka kogutava rahasumma mõistes. Olsales 26 võistkonda ja kogusime 1800 €! Selle raha eest saavad kõik pereliikmed käia aastajagu Toila Spaa basseinides ujumas, lisaks olenevalt perede laste terviseprobleemidest muretseme nii niiskusaparaate, soolakambrikülastusi, eritoiduaineid kui ka näiteks diabeedikoerakutsika! No mis veel võiks lapsele rõõmu teha!
 
Jooksu pealt head teha on hea!
 
Terje Rattur- Jõhvi Rat Race koordinaatoor

 

Heade mõtete linnas tulid kontorirotid lõpuks heale mõttele natuke tervisejooksu teha!
 
Lastekaitsepäeval korraldas JCI Toomemäe koda juba 11. korda Tartus heategevuslikku võidujooksu Tartu Rat Race. Ilm oli päikeseline ning kogu Tartu südalinn oli naerusuiseid jooksjaid ja kaasaelajaid täis. Rajale läks üle 120 kontoriroti ja nende abiga kogusime ligi 1500 eurot, mis läheb JCI Toomemäe laste ande arengu stipendiumifondi.
 
Enne jooksu andsime eelmisel aastal stipendiumifondi kogutud raha üle kolmele stipendiaadile: Ruslan Eskovile, kes valmistub 2016. aasta juunioride maailmameistrivõistlusteks vehklemises, Kristin Põderile, kes saab arendada oma muusikalisi ja sportlikke võimeid ning trikirattur Tõnis Mugrale, keda ootab ees BMX krossi Euroopa karikasari.

 
 

Pealinnas joosti juba tervelt 15. korda!
 

 15. heategevusjooksul Rat Race Tallinn osales 74 tiimi 57 organisatsioonist.  Eesti Laste ja Noorte Diabeedi Ühingule anti üle toetusena üle 12 240 eurot, mis on kõigi aegade rekordsumma.

Race Tallinn 2016 toimus 2. juunil Tallinna Vanalinna Päevade raames, stardiga Raekoja platsilt. Tegevust jätkus kõigile – 1,5 km pikkusel rajal said meeskonnad näidata nii kiirust, vägevaid kostüüme kui ka oma huumorisoont. Raekoja platsil hoidis meeleolu üleval ansambel Regatt ning Rat Race’i koostööpartnerite poolt korraldatud loosimised ja võistlused.

Kõik heategevusjooksu osalustasud annetati Eesti Laste ja Noorte Diabeedi Ühingule, mille juhatuse liige Kristi Peegel jagas tänusõnu: “Oleme äärmiselt tänulikud, et Rat Race on võtnud endale eesmärgiks aidata nii paljusid 1. tüüpi diabeeti põdevaid lapsi insuliinipumba ravile – see on väga suur elukvaliteedi muutus nii lastele kui nende vanematele ja teistele last ümbritsevatele täiskasvanutele, ka näiteks lasteaiaõpetajatele, kes ei pea enam last vastu tahtmist süstima. Lapsele annab insuliinipump uuringutega tõendatult parema ravitulemuse, mis omakorda aitab hoida tervist ja vältida hilistüsistusi.”
(viide)

Pildigalerii

Copyright © 2016 JCI Estonia, All rights reserved.


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list

Email Marketing Powered by Mailchimp