Copy
JCI juunikuu uudiskiri 2016

Kõikide JCI liikmete, senaatorite ja huviliste head mõtted on igapäevaselt teretulnud aadressil: sisekommunikatsioon@jci.ee

Head algavat Võidupüha ja meeldejäävat Jaanipäeva kõigile!
Võidupüha on Eesti riigipüha, mida peetakse 23. juunil alates aastast 1934. Sellega tähistatakse Eesti võitu Võnnu lahingus Landeswehri üle 23. juunil 1919.
------<<< JCI Uudised >>>------
Otsustatud! JCI Maailma Kongress 2019 toimub Eestis!
TUHAT TÄNU!!!

teile Eva Truuverk, Anneli Ohvril, Merit Wassenaar, Tiina Noot, Valdar Liive, Kristjan Täht, Ojari Paas, Peeter Tars, Kaspar Ilves, Ott Pärna, Kaspar Loog, Veiko Paalandi ja Henry Arnhold , et olete olemas, toetate ja kaasa mõtlete. Ma olen maailma kõige õnnelikum türduk, et minu elus on nii palju tarku, inspireerivaid, fantastilisi ja säravaid inimesi!

Koos sünnivad vägevad ideed ja veel vägevamad teod!

Kaire Valge, JCI Estonia president
Pöördu personaalselt ja ehk saad veel soodushinnaga osalema! :)
RAT RACE 2016 HEATEGEVUSFOND

Tallinn - 12 240 € lastele insuliinipumpade soetamiseks

Pärnu - 2 590 € lastele insuliinipumpade soetamiseks

Jõhvi - 1 800 € perede toetuseks, kus kasvavad terviserikkega lapsed

Tartu - 1 500 € Laste Ande Arengu fondi jaoks

Haapsalu 940 €  - Innoka robootikakeskusele robootikakomplektide ostmiseks
 
KUU TEGIJA
Kuu tegija on täiesti uus rubriik, kus vaatame tagasi lõppeva kuu sündmustele ja tunnustame kõige tublimaid organiseerijaid ja tähelepanuväärsemaid ettevõtmisi. Kas sinu kojakaaslane on midagi väga erilist korda saatnud ja vääriks juulikuu uudiskirjas ära märkimist? Anna meile teada! Kirjuta aadressile kai.kaljumae@gmail.com ja põhjenda oma valikut ka paari lausega!
 
Juunikuus kergitame kaabut tublide Rat Race’i korraldajate ees. Sel aastal täitus heategevusjooksul Eestis juba 15. aasta ning joosti koguni viies linnas - Tallinnas, Tartus, Pärnus, Haapsalus ja Jõhvis! Uurisime Tallinna tiimi projektijuhilt Tiina Talilt, millised sihid meeskonnal sel aastal olid - ja kuidas jõuti rekordilise tulemuseni. Tiina rääkis järgmist:
 
“Minu jaoks oli Tallinna projektil põhiliselt kaks eesmärki: tõsta Rat Race’i nähtavust meedias ja toetada valdkonda, mis kõnetaks paljusid. 
 


Tallinna tiim kohtus mitmete heategevusorganisatsioonidega ning valisime selle aasta toetuse saajaks Eesti Laste ja Noorte Diabeedi Ühingu. Valiku kriteeriumiks olid organisatsiooni jätkusuutlikus ja selge fookus annetuse saajale, mis on oluline projekti kommunikatsioonis. Nii sai võetud eesmärgiks toetada 10 lapse insuliinipumba ostu.
Hea kommunikatsiooni võti oli leida tuntud nägu, kes meist räägiks. Me ei pidanud pikalt mõtlema, et jõuda vendade Piusideni - tuntud näitlejad, hea maine ja isiklik seos diabeediga. Nii sündis väga motiveeriv ning innustav koostöö Priidu ja Märdiga.
 
Tänaseks on jooks läbi ja tagasi vaatan sooja ning uhke tundega! Võime öelda, et olime meedias nähtavad: saime kajastust kõikides Eesti suuremates telekanalites, trüki- ja online-meedias ning kolmes raadiokanalis.
 
Kogusime Tallinnas rekordilised 12 240 eurot ja koos Pärnuga toetame 13 lapse insuliinipumba soetamist. Vähem tublid ei olnud ka teised linnad, kes tegid kõik väga hea tulemuse! Julgustan järgmisel aastal ka teisi linnasid enda kodukandis jooksu korraldama. Kui soovid panustada heategevusprojekti korraldamisse, on Rat Race selleks kindlasti hea valik!”
Mohni retk: JCI-kas ei nuta!
02.07.2016 Mohni paradiisisaare sanatooriumis
„Sanatoorium see on puhkus, baar, sõbrad, muusika! Mina olen täiesti terve JCI-kas ja tahan seda kõike saada!“

Kui Sa oled täiesti terve JCI-kas ja tahad seda kõike saada, siis kohtume 2. juulil Mohni paradiisisaare sanatooriumis, kus JCI Rakvere soovib taaskord koos sõpradega ühe meeleoluka nädalavahetuse veeta.
Lisainfo: Facebook
 või kirjuta kristiin.tael@gmail.com.
Saarele pääsevate inimeste arv on piiratud - tee otsus juba täna. Kes ees, see saarel!
Pepud prinki ja kõhud lamedaks!
Eelmise aasta sügisel kui üks autotäis Toomemäe koja kodanikke sõitis JCI Fresh Upilt tagasi oma kodulinna Tartusse, toimus tõsine mõtterünnak teemal ülekaalulisus. Kuna tervis on meie kõige väärtuslikum vara ja seda tuleb hoida ja selle nimel ka kõvasti vaeva näha, siis tekkiski mõte kojasiseseks projektiks -„Pepud prinki ja kõhud lamedaks“, eesmärgiga innustada üksteist rohkem liikuma ja tervislikult toituma.
 
Kõik, keda see probleem puudutada võib, teavad, et üksi oma eesmärkide poole on väga raske liikuda. Teise inimese toetus on see, mis aitab ära hoida motivatsiooni kadumist ja eesmärgipõhist eksimist.
 
„Pepud prinki ja kõhud lamedaks“ grupp otsustas korraldada 16.05 – 21.06 (suve alguseni) „SAMMUDE CHALLENGE“. Eks ikka sellepärast, et olla veelgi ilusamad ja tervemad ja kõndida on ju ka lihtsalt väga tore J.

Üleskutse oli mõeldud nii olemasolevatele grupiliikmetele kui ka kõigile teistele huvilistele nii Toomemäe, Toompea kui ka Tartu kojast, kes olid ühel või teisel viisil juba sellest projektist kuulnud. Kokku sai meid 27.

Mõnusam on ikka kulgeda selliselt kui siht silme ees. Seega otsustasime kõndida Tartust Kreetale ja tagasi, kus puhkab juba pikemalt meie armas Toomemäe koja IPP 2016, Annely Lilleorg.Lihastoonuse tõstmiseks lisasime 1.juunist täiendavalt juurde ka igapäevase PLANKING CHALLENGE´i.

Täna saame öelda, et SAMMUDE CHALLENGE on osutunud üliedukaks. 27 inimest on kõndinud 35 päevaga 9 769 068 sammu. 19.juuni seisuga oleme tagasiteel ning Tartust lahutab veel 305 km. Kindlasti jõuame koju tagasi J. Esmaspäeval ja teisipäeval peame veel arvestust, kuid juba mõlguvad peas uued mõtted ja väljakutsed J.

Kutsume üles ka teisi kodasid korraldama selliseid üleskutseid. Esiteks on super lahe seltskond, kellega teha midagi aktiivset ja teiseks ei saa me üle ka sellest, et sport ja tervislik toitumine on TERVIS J.
Lähipäevil avaneb kõigile võimalus osaleda JCI Estonia partnerlusuuringus, mille juhised saadetakse igaühele personaalselt e-postkasti!

Veel enne jaanipäeva jõuab liikmeskonna postkasti kutse osaleda esmakordselt läbiviidavas JCI Estonia partnerluse uuringus! 

Palun anna meile tagasisidet millised tooted ja teenused on just Sulle olulised. Kasutame tulemusi uute partnerite leidmisel ja valdkonna prioriteetide seadmisel. Vastamiseks kulub aega ca 5 min.

Uuringu läbiviimisel ja kokkuvõtte loomisel on meile abiks Socio Uuringukeskus. 

------<<< Tulevased sündmused >>>------

Juunikuu 2016

22.06.16 – JCI Pärnu kojalõuna JCI PÄRNU 
23.06.16 – JCI Toomemäe jaanipäev JCI TOOMEMÄE Registreeri
27.06.16 – JCI Estonia juhatuse koosolek JCI ESTONIA 
28.06.16 – JCI Toomemäe: Kojalõuna JCI TOOMEMÄE 
29.06.16 – JCI Pärnu kojalõuna JCI PÄRNU 
29.06.16 – GO Koda läheb külla Loodusväele! JCI ESTONIA 
 
Juulikuu 2016
02.07.16 - 03.07.16 – Mohni retk JCI RAKVERE 
05.07.16 – JCI Toomemäe: Kojalõuna JCI TOOMEMÄE 
06.07.16 – JCI e-Koja kojalõuna JCI E-KODA 
06.07.16 – JCI Pärnu kojalõuna JCI PÄRNU 
07.07.16 – JCI GO koda: Juhatuse koosolek JCI GO KODA 
12.07.16 – JCI Toomemäe: Kojalõuna JCI TOOMEMÄE 
13.07.16 – JCI Pärnu kojalõuna JCI PÄRNU 
18.07.16 – Juhtimis- ja elluviimiskoolitus JCI TOOMEMÄE Registreeri
19.07.16 – JCI Toomemäe: Kojalõuna JCI TOOMEMÄE 
20.07.16 – JCI Pärnu kojalõuna JCI PÄRNU 
22.07.16 - 24.07.16 – JCI Estonia Suvepäevad: Vallatuste Vägi JCI ESTONIA 
22.07.16 – JCI Estonia juhatuse koosolek JCI ESTONIA 
26.07.16 – JCI Toomemäe: Kojalõuna JCI TOOMEMÄE 
27.07.16 – JCI Pärnu kojalõuna JCI PÄRNU 
30.07.16 – JCI Viljandimaa: Folgi kohtumine JCI VILJANDIMAA 
------<<< Järelkaja >>>------
Eesti delekatsioon Euroopa konverentsil Soomes!
Konverents toimus 15.06-18.06 Soomes Tampere linnas
JCI Toompea kohtus Soomes paljude rahvusvaheliste sõpradega!
Foto: Twinning JCI Kotka kojaga Soomes
JCI Toompea jaoks on sõprus oluline. Seetõttu on neil koguni 7 twinning koda!
 
Tamperes toimunud Euroopa konverentsi raames toompealased mestisid vanade sõpradega ja leidsid palju uusi kontakte ning sidemeid! Tiheda mestimise tulemusena on paika pandud ka uued ambitsioonikad plaanid 2016. ja 2017. a.

Soomes toimus multitwinning lõunasöök JCI Toompea, JCI Mariehamn, JCI Riga, JCI Stockholmi ja JCI Havis Amanda vahel ja JCI Toompea-JCI Kotka esindajate kohtumine.

Lisaks andsid Soome sõbrad JCI Toompea presidendile Valeria Stulovale võimaluse osa võtta JCI Finland'i korraldatud 360 kraadi tagasisidestamise kursusest, mis on osa kohalike presidentide arenguprogrammist Soomes.
Škoda Laagri pööreterohke Demopäev!
toimus 08.06.2016 Tallinnas
Foto: Škoda Laagri veebileht
8. juunil said JCI'kad meie hea partneri Škoda Laagri esinduses ennast päeva jooksul harida uute automudelite ja tehnoloogiate valdkonnas ning loomulikult ei puudunud ka võimalus autoroolis olla!

Täname partnerit Demopäeva eest ja kindlasti on plaanis ka edaspidi sellesarnaseid sündmuseid korraldada!
JCI puhkusepartner on Estravel!

Foto: Estravel Facebook

Estravel pakub parimaid reisilahendusi nii era- kui äriklientidele. Tänu kogenud töötajatele ja suurele partnerite võrgustikule suudab Estravel täita ka kõige keerulisemad reisisoovid.

Väärtuspakkumine

Tellides oma töö- ja ärireisid Estravelist märksõnaga „JCI reisistipendium“, kogud reisiraha JCI fondi. Kasutades Estraveli mobiilset kliendikaarti, saad ligi 200 AS Estravel partneri juures soodustusi kuni 25%. See on kiire, lihtne ja mugav.

Kaardi taotlemine

Pane tähele, et Estraveli Kuldkaart on nüüd ka mobiilne kliendikaart, mis on kiire, lihtne ja mugav! Loe lisaks ning lae kaart alla siin.

Rohkem infot JCI veebilehel

Copyright © 2016 JCI Estonia, All rights reserved.


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list

Email Marketing Powered by Mailchimp