|
|
Mis het niet op 5 oktober:
NVM Open Huizen Dag
PUUR* Makelaars doet zaterdag 5 oktober weer mee aan de NVM Open Huizen Dag. Dat betekent dat u op één dag meerdere woningen kunt bezichtigen die wij (en andere makelaars) in de verkoop hebben.
Heeft u een woning via PUUR* makelaars in de verkoop en doet u mee, dan staan onze makelaars de hele dag “stand-by†voor vragen en/of ondersteuning.

|
|
Handige tips voor verkoop woonhuis en appartement
Onze makelaars doen hun uiterste best om uw woning zo snel mogelijk en tegen de beste prijs te verkopen. Naast onze inspanningen kunt u zelf ook nog veel doen om de verkoop te bespoedigen. Wij hebben een aantal handige tips voor u op een rijtje gezet.
Doet u mee met de Open Huizen Dag op 5 oktober? Lees dan zeker de tips even door, zodat uw woning positief opvalt.
|
|
Elke maandag gratis advies van onze makelaars
Elke maandagmiddag kunt u tussen 16:00 en 17:00 uw makelaarsvraag kosteloos voorleggen aan een van onze makelaars.
Om uw vraag te beantwoorden staat een team van zeer ervaren VastgoedCert-gecertificeerde makelaar-taxateurs telefonisch voor u klaar.
Het advies dat u krijgt is geheel vrijblijvend en kosteloos!

|
|
Kunstcadeau van €100
Naar onze mening hoort kunst thuis in elke woning. Om dat handen en voeten te geven, zijn wij een samenwerking aangegaan met kunstgalerie AbrahamArt.
Klanten van PUUR* Makelaars die een woning via ons aankopen of verkopen, krijgen een kunstbon ter waarde van €100,- De bon is direct inwisselbaar bij AbrahamArt bij besteding van minimaal € 600. De bon kan ook ingewisseld worden tegen 2 maanden gratis kunstuitleen via AbrahamArt.

|
|
|
|
|
|