Copy

Prosinec 2021
 
Novinky společností REMA z oblasti recyklace elektrozařízení, baterií a akumulátorů, solárních panelů
 
Vážení obchodní partneři společností REMA,

jak již bývá v REMA zvykem, do e-mailových schránek se Vám dostává pravidelný prosincový newsletter, který shrnuje důležité okamžiky uplynulého roku z průběhu naší společné spolupráce v rámci ochrany životního prostředí a snižování dopadů produkce elektrických a elektronických zařízení, solárních panelů, baterií a akumulátorů na životy nás všech.
 
Obsah letošního newsletteru je opravdu bohatý, protože rok 2021 byl v mnoha ohledech specifický. Byl však zároveň i ukázkou toho, že jsme schopni čelit náročným výzvám a nevyhýbat se nabízeným příležitostem.

Abychom Vám čtení zpříjemnili, přicházíme letos s novinkou. Opouštíme vydání našeho výročního zpravodaje ve formátu PDF a přecházíme na koncepci elektronického newsletteru

 
Děkujeme Vám všem za podporu a přízeň, přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a těšíme se na pokračování naší spolupráce v roce 2022.
 

 
📰 Výroční zpráva za rok 2020 ►

Vybíráme z článků roku 2021 - ze světa REMA:
 

Konference Cirkulář Chytré recyklace 2021 je pro vás stále online na remaonline.cz
Další zajímavé informace:
Naše projekty:
Více o projektech zde ►
Přání na závěr:
Za celý tým REMA Vám přejeme, ať vánoční svátky i první dny nového roku prožijete v klidu a radosti se všemi, které máte rádi.

Do roku 2022 Vám přejeme mnoho osobních i pracovních úspěchů a zejména hodně zdraví a sil na všechno, co s sebou rok 2022 přinese.

Vaše REMA


komunikace@rema.cloud

 
 
Facebook
LinkedIn
REMA
Odesílatel:
*|LIST:ADDRESS|* 

Možnosti nastavení odběru našich e-mailů.   
Nastavení, Odhlášení z odběru obchodních sdělení (ZDE).

*|LIST:DESCRIPTION|*