Copy
Dziękujemy za odwiedziny 4DD!  | Słowacja chce Calacattę | TechniStone® na SardyniiZapraszamy na targi SEEBBE 2019 | Profesjonaliści z Globo restaurant Z uśmiechem wszystko udaje się lepiej Instagram @TechnistonePolskaTechniStone® olśniewa w studio Timber TechniStone Online 
 

Dziękujemy za odwiedziny 4DD!

Za nami kolejne udane wydarzenie. W dniach 24.-27.01.2019r. w Katowicach odbyła się czwarta edycja niezwykłego święta architektury i designu 4 Design Days. Na cztery dni, Międzynarodowe Centrum Kongresowe oraz Spodek Arena stały się miejscem spotkań popularnych osobowości światowego i polskiego designu, producentów, dostawców, projektantów i technologów. Nie mogło tam zabraknąć Technistone, który śledzi i propaguje światowe trendy będące głównym tematem tego spektaklu designu. Największą perełką bezdyskusyjnie była nowa kolekcja Serenity, w której wykorzystano popularny na całym świecie materiał Calacatta oraz uwodzicielską matową czerń Poetic Black. Technistone zachęcał do odwiedzin nowoczesnego mieszkania w wirtualnej rzeczywistości. Była to niewątpliwie nie tylko rozrywka, ale również prezentacja wszystkich wariantów kolorystycznych i możliwości zastosowania materiału TechniStone®, w różnych opcjach -  we wnętrzach i na zewnątrz.  Nie możemy doczekać się, kiedy zaprezentujemy Państwu kolejne nowości, które już teraz wprowadzamy do oferty.

Słowacja chce Calacattę

Słowackich klientów dosłownie oczarował wzór Calacatta i ewidentnie prym wiedzie motyw inspirowany energią i siła drzew, odzwierciedlony w wyraźnych, szarobrązowych żyłkach materiału Crystal Calacatta Silva. Przekonali się do niego także projektanci studio kuchennego NARA, którzy uczynili z niego prawdziwą ozdobę białego aneksu kuchennego. Świetnie koresponduje z szarymi szafkami i dodatkami wykończonymi na wysoki połysk. Calacatta Silva jest również elementem nowoczesnego mieszkania, gdzie uzupełnia ją ciemniejszy odcień TechniStone®, Crystal Anthracite. Olśniewający efekt, z wykorzystaniem pięknych materiałów.

 TechniStone® na Sardynii

 Słoneczna Sardynia prezentuje kamień kompozytowy z Republiki Czeskiej. Projektanci z showroomu Idea Mobili Di Porru Giuseppe & C Snc oraz Ambiente Cucina wybrali materiały z kolekcji Essential. Crystal Polar White oraz Crystal Royal są bardzo popularne, ponieważ mają delikatnie ziarnistą strukturę a także ciepłe odcienie, które świetnie korespondują z pozostałymi elementami wyposażenia wnętrza. Materiały dostarczył partner handlowy R. C. Marmi & Graniti s.r.l.

Zapraszamy na targi SEEBBE 2019

Targi SEEBBE, które odbywają się w dniach 17-20.04.2019 na terenie Belgrade Fair, są jednym z najważniejszych wydarzeń w branży budowlanej i materiałów budowlanych w Serbii.  Technistone weźmie udział w wydarzeniu we współpracy z czeską agencją wsparcia handlu CzechTrade. Ich wspólna prezentacja znajduje się w hali 4. Zapraszamy do odwiedzin.

Profesjonaliści z Globo restaurant

Gruntowne przygotowanie jest podstawą profesjonalnej prezentacji, której oczekują klienci. Wiedzą o tym w luksusowej restauracji Globo restaurant & wine bar na Słowacji. Do zaprezentowania restauracji powstał szereg profesjonalnych zdjęć, które czarują nie tylko treścią, ale również wykonaniem. Jesteśmy zachwyceni, że elementem kompozycji był stół z materiału TechniStone® w odcieniu Noble, dostarczony przez firmę Athos Brown, DesignStone.

Z uśmiechem wszystko udaje się lepiej

Ekipa młodych i uśmiechniętych ludzi czeka na każdego klienta Stone Center Group w Bułgarii. Bliższe informacje uzyskać można na stronach Technistone w sekcji dystrybutorzy. Dziękujemy za pozdrowienia i motywację do pracy!

Instagram @TechnistonePolska

Zapraszamy do profilu @TechnistonePolska na Instagramie, gdzie znajdziecie Państwo nie tylko informacje na temat nowości produktowych, ale także ciekawe realizacje wykonane przez naszych partnerów działających na terenie całego kraju. Ciekawym projektem może pochwalić się m.in. firma Zaułek Wnętrz, która do swojej realizacji wykorzystała TechniStone® Crystal Nevada. Kuchnia została zaprojektowana według preferencji kolorystycznej klienta: mamy sprawdzony duet, ponadczasową biel  połączoną z drewnem. Lakierowane i fornirowane fronty idealnie komponują się z blatem TechniStone Crystal Nevada.

TechniStone® olśniewa w studio Timber

Od naszego partnera handlowego na Białorusi, firmy Stonebrig otrzymaliśmy fotografie kilku realizacji miejscowego LuxServiStone. Nie trzeba długo szukać, wszystkie znajdują się w jednym miejscu, w studio kuchennym Timber w Mińsku. A jakie tam można zobaczyć materiały? Noble Desiree Grey w wariancie polerowanym Ardesia Polished, ulubioną Noble Calista, szarą Crystal Anthracite oraz Noble Concrete Grey, mroźną Noble Pro Frost i zdobywający coraz większą popularność Crystal Calacatta Amnis. Zachwycająca prezentacja!

Technistone OnLine

Nowe produkty z portfolio TechniStone® zasługują na wyjątkową uwagę. Dlatego, aby uchwycić niezwykłą naturę materiału, przygotowaliśmy filmy o nowościach z kolekcji Serenity.  Poetyckie piękno białych żyłek na czarnym tle Poetic Black, wyjątkowa kombinacja mroźnej bieli i szarych żyłek w tajemniczym Mystery White, nowoczesna szarość, otwarta na fantazję Fantasy Grey.  Obserwujcie naszą wideo galerię i nić wam nie umknie!
Wciąż wzbogacamy dysk online OneDrive o nowe fotografie ze świata, które w zależności od zastosowanego kamienia kompozytowego TechniStone® szczegółowo opisujemy. Wraz z fotografiami całej płyty i dokładnego wzoru, na naszych stronach znajdziecie Państwo wszystko to, co niezbędne przy specyfikacji materiału, zarówno do zastosowania na skalę przemysłową, jak i do użytku prywatnego.
Copyright © 2021 Technistone, s.r.o., All rights reserved.


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list

Email Marketing Powered by Mailchimp