Copy
Wiosenne targi z Technistone - SEEBBE już za miesiąc, EYE za dwa miesiące  | Marka TechniStone® w mediach | Irlandia w blasku Luny Połączenie kolorów szarego, złotego i wytwornej bieli w LE BON | Islandzki minimalizm | Z Technistone do Koszyc na spotkanieZ podróży po wyspie Réunion TechniStone Online 
 

Wiosenne targi z Technistone - SEEBBE już za miesiąc, EYE za dwa miesiące

Jak już Państwa informowaliśmy, w dniach 17. – 20. 4. 2019 na terenie targów Belgrade Fair w Serbii, odbywają się prestiżowe tragi SEEBBE poświęcone budownictwu oraz materiałom budowlanym. Miesiąc później, w dniach, 14. – 19. Maja, odbywa się wyjątkowa wystawa budowlana w Kolumbii dedykowana specjalistom branżowym, targi Expoconstrucción y Expodiseńo, w których uczestniczą firmy z całego świata, z takich branż jak budownictwo, budowa maszyn i design. Technistone uczestniczy w obydwu wydarzeniach, we współpracy z czeską agnecją Czech Trade, wspierającą rozwój handlu zagranicznego. Pamiętajcie Państwo, SEEBBE stoisko nr 3307, hala 3A, EYE stoisko nr 503A, hala 4. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska!

Marka TechniStone® w mediach

Marka TechniStone® w Polsce cieszy się coraz większym zainteresowaniem mediów wnętrzarskich i lifestylowych. Nasze najnowsze realizacje dotyczące kolekcji TechniStone® Poetic Black oraz TechnStone® Callacatta znalazły się w magazynach "Wnętrza Inspiracje" oraz "Świat Rezydencji Wnętrz i Ogrodów". Projekty zostały przedstawione jako najnowsze trendy na rok 2019.

Irlandia w blasku Luny

Jasno-szary materiał z wyrazistym użyleniem cechuje Noble Perlato Luna z kolekcji Noble. W Irlandii rozświetlił showroom firmy Coleraine Fireplaces, która specjalizuje się w instalacji kominków domowych. Materiał dostarczyła firma Diorite, lokalny dystrybutor hartowanego kamienia TechniStone®. Perlato Luna prezentuje się fantastycznie nie tylko w pomieszczeniach z kominkiem, ale również jako jego pokrycie.

Połączenie kolorów szarego, złotego i wytwornej bieli w LE BON

Brneńskie studio projektowe LE BON w jednej ze swoich ostatnich realizacji zastosowało połączenie lakierów szarego i złotego, płyty roboczej z delikatnym użyleniem, stawiając na maksymalne wykorzystanie przestrzeni do ustawienia mebli, aż po sam dach. W ten sposób powstał aneks kuchenny podążający za ostatnimi trendami, z materiałem Noble Areti Bianco. Identyczny odcień płyty zastosowano również na swoim stoisku na wystawie Designblok 2017, pamiętacie Państwo?

Islandzki minimalizm

Firma Granitsmidjan, pracująca w Islandii z materiałem TechniStone®, przesłała nam kolejna porcję wspaniałych zdjęć z kamieniem hartowanym z Hradca Kralove. Dodatki, kompozycja, realizacja - wszystko jest doskonałe i może stanowić inspirację dla każdego wielbiciela minimalizmu. Spójrzcie Państwo na fragment aplikacji Noble Supreme White, Noble Carrara, Noble Perlato Luna lub Crystal Calacatta Silva. Wspaniałe, prawda?

Z Technistone do Koszyc na spotkanie

Na początku kwietnia czeski i słowacki zespól sprzedażowy organizuje spotkanie dla architektów i projektantów na Słowacji, w Koszycach. Spotkanie odbędzie się w kinie Uśmiech, co z pewnością przyczyni się do pojawienia się uśmiechu na twarzach uczestników i prezentujących osób. Prócz prezentacji nowości TechniStone®, fragmentów realizacji i warsztatów, uczestnicy mogą się spodziewać interesujących gości!

Z podróży po wyspie Réunion

Podczas wizyty u partnerów handlowych na wyspie Réunion odwiedziliśmy również kilka lokalnych showroomów, by móc upewnić się, jakie są preferencje w zakresie kolorystyki tamtejszych klientów. Nadal bardzo popularna pozostaje najstarsza z kolekcji TechniStone® - Starlight. Showroom IXANA wybrał do swoich realizacji odcienie białego, szarego i czarnego - Crystal Polar White, Noble Desiree Grey oraz Gobi Black.

TechniStone OnLine

Czy na pewno dobrze znacie Państwo strony internetowe www.technistone.com ? Czy wiecie Państwo, gdzie może zostać ulokowane logo Państwa firmy i jak możecie Państwo na tym skorzystać?
Technistone komunikuje się przez sieci społecznościowe, oferuje wsparcie online na stronie internetowej, posiada swój kanał YouTube, prowadzi blogi w CZ, EN i PL ...

Podzielcie się Państwo swoją pracą z TechniStone®, a zostaniecie zauważeni i niedługo korzyści sam się pojawią!

Państwa firma może pojawić się na kanałach komunikacyjnych TechniStone®, w tym w międzynarodowych mediach społecznościowych, na stronie internetowej lub w newsletterze.

Chętnie zorganizujemy wywiad z przedstawicielem Państwa firmy dla mediów krajowych i zagranicznych, opracujemy artykuł na bloga. Państwa zdjęcia będa dostępne w galerii na stronie internetowej oraz w drukowanych i internetowych materiałach promocyjnych.  

Co więcej, klienci znajdują Państwa w sekcji DOTKNIJ TECHNISTONE z interaktywną mapą referencji z całego świata.

Pokaż swój sukces światu, nie ukrywaj go! Chętnie omówimy z Państwem szczegóły - wystarczy skontaktować się z nami pod adresem mailowym marketing@technistone.com.

Cieszymy się na współpracę z Państwem

Copyright © 2021 Technistone, s.r.o., All rights reserved.


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list

Email Marketing Powered by Mailchimp