Copy
MY rozwijamy, PAŃSTWO możecie się cieszyć! TechniStone® partnerem wydarzeń branżowych | Czarny po francusku | Zabierzecie się Państwo z nami? Elegancki przykład z Moskwy Nové Bývanie Dizajn
Życzymy Państwu pięknego i spokojnego lata!
 

MY rozwijamy, PAŃSTWO możecie się cieszyć!

Każdego roku, kiedy dni zaczynają powoli się skracać i sezon letni jest w pełni, dział rozwoju w spółce TechniStone® kończy swoją pracę nad nowościami, które zainteresują klientów w nadchodzącym sezonie. Tegoroczna jesień nie będzie wyjątkiem. Przygotowujemy dla Państwa nowe produkty poszerzające gamę obecnych kolekcji marketingowych, ale także nową kolekcję, która ma poważne ambicje przypodobać się klientom. Jesteśmy przekonani, że nowości TechniStone® spodobają się Państwu tak samo, jak nam.  Będą one dostępne już niebawem, w kolejnym wydaniu newslettera!

TechniStone® partnerem wydarzeń branżowych

W czerwcu marka TechniStone® wzięła udział w prestiżowych spotkaniach "Studio Dobrych Rozwiązań" w Warszawie i "Laboratorium Dobrej Marki" w Białymstoku. 
 
Są to cykliczne spotkania skierowane do architektów i projektantów wnętrz, którzy pragną skorzystać z wiedzy m.in. z zakresu trendów i nowości w urządzaniu wnętrz, poznać nowe rozwiązania i technologie użyteczne w pracy projektowej, a także nawiązać nowe kontakty.
 
Podczas wydarzeń zaprezentowaliśmy produkty marki, a na stanowiskach TechniStone® uczestnicy mogli porozmawiać na temat nowości i uzyskać wiele dodatkowych informacji na temat TechniStone®. 

Czarny po francusku

Zakochana Francja! Kolor Taurus Black zdobył serca projektantów sieci studiów Lapeyre. Dlaczego akurat czarny? Ponieważ jest on ponadczasowy, elegancki i zmysłowy. Tak jak moda Francuzów. Czarny kamień utwardzany nie znudzi się ani po latach eksploatacji a jego właściwości będą przydatne, gdy na sprzątanie nie pozostaje zbyt dużo czasu. Materiał został dostarczony przez spółkę Nerostein.

Zabierzecie się Państwo z nami?

Od czerwca 2019 r. na drogach w Hradci Králové będzie można spotkać autobus MPK w nowych kolorach. Będzie on nie tylko zapraszał do dołączenia do zespołu TechniStone®, ale także poprawi świadomość o lokalnej marce, która swoje projekty tworzy na całym świecie. Zabierzecie się Państwo z nami? Na przykład wprost do Technistone! Zapraszamy Państwa, by wspólnie razem z nami tworzyć piękno dla całego świata!

Elegancki przykład z Moskwy

Popularna na całym świecie kolekcja Noble zdobywa Moskwę i inne duże miasta Rosji. To wcale nie dziwi, ponieważ delikatne łuki i typowo ozdobny szlif pasuje do eleganckich materiałów wzorujących się na naturalnym rysunku marmuru. Studio kuchenne Kuhni Vardek wybrało bardzo popularną tonację Noble Areti Bianco. Projektanci studia Arredo sięgnęli po jeden z najbardziej wyrazistych kolorów kolekcji, materiał Noble Perlato Luna, który charakteryzuje się gęstym żyłkowaniem w żółtych i szarych odcieniach. Czekoladowo brązowy Noble Athos Brown można znaleźć w Pro Mobili. Piękno Noble jest wieczne!

Nové Bývanie Dizajn

Nasz partner handlowy i producent z materiałów TechniStone®, kamieniarstwo Bartfay, wielokrotnie pojawił się w programie Nové Bývanie Dizajn (Nowe Mieszkanie Design), który cieszy się na Słowacji dużą oglądalnością. Biegli fachowcy doradzają w nim przy rekonstrukcji mieszkania, jak najlepiej urządzić wnętrza, przedstawiają widzom współczesne trendy i polecają sprawdzone materiały. W programie można zobaczyć najnowocześniejsze materiały z kolekcji Serenity oraz szary odcień kolekcji Eco, który został wybrany do rekonstrukcji kuchni. Cały odcinek można zobaczyć tutaj.

Życzymy Państwu pięknego i spokojnego lata!

Jeżeli podczas swoich podróży będziecie Państwo chcieli urozmaicić sobie wolny czas, to zapraszamy do naszych portali społecznościowych, w których także podczas wakacji można będzie poznać aktualności ze świata TechniStone®. Zapraszamy też do przeczytania artykułów opublikowane w PL blogu TechniStone® o ciekawostkach ze świata designu, sugestiach i wskazówkach dla mieszkań. Jeżeli podczas podróży w Czechach lub za granicą spotkacie się Państwo z materiałami TechniStone®, to podzielcie się  z nami poprzez portale społecznościowe lub
e-maila marketing@technsitone.cz. Będziemy bardzo wdzięczni za Państwa posty! :) 
Copyright © 2021 Technistone, s.r.o., All rights reserved.


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list

Email Marketing Powered by Mailchimp